Võimaliku Playstation 4 lekke juhtimise pilt

Pildil on võimalikud PS4 juhtnupud puutetundliku pinna ja liikumisanduri integreerimisega …

Pilt võimalikest PS4 juhtnuppudest

Koos üritusega Sony võimaliku teadaande saamiseks Playstation 4 (PS4) saabub, kuulujutud uue konsooli kohta muutuvad üha intensiivsemaks. Nüüd on Destructoidi veebisait saanud pilte, mis paljastavad Jaapani videomänguettevõtte võimaliku kontrolli.

Pildil näeme, et juhtelemendi keskmise osa võtab pind, mis peaks olema puutetundlik, nagu paljud on oletanud. Seda on oluline meeles pidada PlayStation Vita sellel on ka selline pind tagaküljel, kuid mida arendajad väga vähe kasutavad.

Pange tähele, et ülaosas võib taustvalgustusega riba soovitada integreerimist PlayStation Move, žestikontroll Sonyjaoks Kahekordne šokk normaalne, nagu ettevõte on näidanud mõnda patenditaotlust. Üldine disain näitab endiselt kumeramat pinda, võib-olla uute juhtimisseadmete haarde suurendamiseks.

IGN-i veebisait kinnitab oma allikaga, et see foto on tegelikult kontrolli all PS4, kuid see on ainult üks prototüüpidest. Lõplik kujundus ei tohiks fotost nähtust palju erineda, kuid mõned üksikasjad võivad tegelikult turustatavas versioonis muutuda.

Võimalikud teatesündmused PS4 on kavas 20. veebruaril New Yorgis.

Allikas: Destructoid ja IGN