Võimalus App Store’is: WhatsAppi rakendus on tasuta, piiratud aja jooksul

Isegi meie viimase artikliga, mis käsitleb mĂĽĂĽdavat rakendust, väärib uudis artiklit just selle jaoks: rakendus Mis on valestiiMessage’i suurim iOS-i konkurent sai piiratud ajaks tasuta!

WhatsApp on mobiilimaailma populaarseim kiirsuhtlusrakendus, mis ĂĽhildub mitme mobiiliplatvormiga. Sellega on võimalik saata tasuta sõnumeid iPhone’i ja Androidi või Blackberry vahel.

WhatsAppi eelised iMessage’i ees:

– ĂĽhildub teiste platvormidega, nagu Android ja BlackBerry; – saadetud pildid saabuvad kiiremini, kuna neid esitatakse eelvaadena ja laaditakse alla ainult siis, kui adressaat nõustub; – lihtsam saata heli, kontakte ja asukohta.

WhatsAppi puudused võrreldes iMessage’iga:

– ei tulene sĂĽsteemist; – seadme aktiveerimiseks on vaja mobiilinumbrit; – Te ei saa seostada e-posti aadressi; – Te ei saa jätkata vestlust oma iPadis või iPodis; – mitte kõik iPhone’i kasutajad seda ei kasuta.

Meie nõuanne: kui teil on iPhone, laadige see alla ja testige ise, et näha, milline sõnumsiderakendus sobib teie vajadustele kõige paremini. Kuid kiirustage, sest pakkumine on piiratud ajaks. ?

Super näpunäide Gabriel Cunhalt