Võimas väline GPU võimaldab MacBookides kasutada virtuaalreaalsuse prille
IGRE

Võimas väline GPU võimaldab MacBookides kasutada virtuaalreaalsuse prille

Ehkki tehnoloogia on tänapäevaste sülearvutite piisavalt võimsaks muutmiseks arenenud, võimaldab töölaudade füüsiline ruum siiski kasutada selliseid komponente nagu graafika töötlemise üksused, mis pole jõudluse poolest võrreldavad.

SEE Wolfe on hiljuti Kickstarteris käivitatud projekt, mis on juba ületanud oma 50 000 dollari eesmärgi (30 päeva enne kampaania lõppu), kuna see lubab midagi tõeliselt vinget: väga võimas väline GPU-seade, mis on ühendatud MacBookiga Thunderbolt 2 või 3 kaudu.

Umbes kĂĽmme korda suurema töötlemisvõimsusega kui originaalsel sĂĽlearvutil, võimaldab Wolfe Macis keerukat mängude käivitamist ja avab isegi ukse virtuaalreaalsuse prillide kasutamiseks – nagu HTC Vive ja Oculus Rift, mis on meie teada väga ĂĽhilduvad praeguste Macidega. Aksessuaarid on väga kasulikud ka neile, kes teevad näiteks videotöötlust või töötavad keerukate animatsioonidega.

Kickstarteri kampaania toetajate jaoks maksab Wolfe seade: 400 dollarit, sealhulgas NVIDIA GeForce GTX 950 kaart, või 550 dollarit, sealhulgas GTX 970. Igaüks, kes soovib, saab osta lihtsalt aluse 270 dollari eest, seejärel ühendage valitud GPU.

Esimesed hundid tuleks oodata järgmise aasta veebruarist / märtsist.

[via MacRumors]