Võistlege mängu dekodeerimiseks sooduskoodide saamiseks

Täna korraldame veel ühe sooduskoodi loosimise, et testida mõningaid serveris tehtud muudatusi. Võidu proovimiseks kasutage esimest neist 9 koodi (!!!), mis postitatakse selle artikli kommentaaridesse alates täna kell 18 (Brasilia aja järgi). Alles kell 18.00 ja seetõttu on enne seda F5-i lüüa mõttetu. ?

Koodide kasutamiseks peab teil olema Ameerika App Store’i konto. See link sisaldab ka juhiseid sooduskoodi kasutamiseks. Nii et olge kõik valmis ja seadistage nii, et kui jõuate kell 18, proovite olla ĂĽks esimestest, kes seda kasutab. Edu.

Dekodeeri mäng

Mäng on Mastermindi stiilis, kus peate leidma neljakohalise koodi koos ainult programmi antud nõuannetega. Palju vähem kui algne mäng, kasutades ainult numbreid, millel on väga iseloomulik (ja põhiline) telefoniliides.

Dekodeeri

Koodi sisestamisel näitab see osalist tulemust ka koodi kaudu. Kui ilmub 1, tähendab see, et üks numbritest on õige ja õiges kohas. Väärtus 0 tähendab, et arv on õige, kuid mitte õiges asendis. Ja kui ilmub ainult üks X, tähendab see, et te ei vajutanud ühtegi numbrit. Selle eesmärk on anda tõlgitud tulemusi 1111, mis tähendab, et olete saanud kõik numbrid ja positsioonid õigesti.

Dekodeeri

Ma tean, et seda on natuke keeruline mõista, kuid aja jooksul saate loogika õigeks. Eelistan graafikaversiooni fänni, kuid see ei tähenda, et see ei tooks häid tähelepanu hajutamise hetki. Kuidas see töötab, vaata videost:

httpvh: //www.youtube.com/watch? v = mCHX7MumUys

Portugali versiooni veel pole, kuid arendaja on lubanud järgmise versiooni. Dekode on saadaval App Store’is (link) hinnaga 0,99 dollarit ja ĂĽhildub kõigi seadmetega, mis kasutavad iPhone OS 2.2.1 või uuemat versiooni.