Võistlege mängu “Dininho Adventures” Steam-klahvi nimel

Dininho Adventures on arendaja Ericki, 26-aastase Brasiilia mängude arendaja ja pikslikunstniku idee. Üksi teeb ta mängu kõik kunstilised ja programmeerimisosad, kõik see on elus tema Twitchi elus.

Mäng on tehtud 2D mängukesksele mootorile GameMaker Studio, mis võimaldab teil luua mänge kõige erinevamatele operatsioonisüsteemidele: töölaualt Androidile, konsoolidelt ja HTML5-lt veebis.

Kogu mängukunst luuakse pikslikunstile ja animeeritud spritidele keskenduva tööriista Aseprite kaudu. Aseprite on mitme platvormiga tarkvara ning see on saadaval Windowsile, MacOS-ile ja Linuxile.

Dininho seiklused: mängud

Dininho seiklused räägib loo dinosaurusest nimega Dininho, kes soovib aidata dinosauruse ema, kelle munad varastati. Seikluse ajal läbi värvika ja väljakutsuva maailma peate päästma abituid lapsi.

Mängul on 4 erinevat maailma, millest igaühel on erinevad omadused, mis muudab mängu veelgi mitmekesisemaks. Julgemate jaoks on veel maailm, mida ei saa avada.

Dininho Adventures mängimine

Neile, kes seda väljakutset rohkem naudivad, on mängus endas taimer, mis sobib suurepäraselt kiirjooksjatele. Samuti on mängus teie Steami sõprade seas igas etapis parim ajajärjestus.

Mäng on väga kerge ja ei vaja rohkem kui 2 GB RAM-i ja 400 MB salvestusruumi.

Neile, kes eelistavad mängida nutitelefonides, on Dininho Adventures saadaval ka Play poes. Sellel on isegi Bluetoothi ​​juhtimise ja saavutuste tugi.

Võtme loosimine

Seal korraldame oma Twitchi kanalil 3-võtmelise loosi mängust Dininho Adventures for Steam.

Osalemiseks lihtsalt vaadake, kuidas teie elu teenib Diocoineid ja koos nendega saate loosimisse pääsemiseks osta pileteid. Ühe inimese kohta kehtib 25 pileti limiit ja võitjad loositakse välja 30. juulil otseülekande ajal.

Edu ja varsti kohtumiseni!