Võistlege Vade Mecum HD rakenduse iPad tasuta värskenduse saamiseks (uuendatud)

Meie tuttav vana rakendus Vade Mecum võitis just uue, iPadile täielikult kohandatud versiooni ja võite võistelda ühe kolmest tasuta koopiast, mille System Max meile on pakkunud.

Osalemiseks on see väga lihtne, nagu varemgi. Jätke siia selle artikli kommentaar, mis ütleb: Kui palju seadusi on Vade Mecum HD rakenduses?

Päeva lõpuks meelitame ligi 3 lugejat, kes vastasid õigesti ja postitasid täna (30. laupäeval) kell 18.00. Ainult üks sissekanne inimese kohta, seega ei diskvalifitseerita. Lugege see hästi ja edu! ?

Kui te ei saa, saab seda osta App Store’ist (link), hinnaga 9,99 dollarit.

UUENDAMINE (18h05)

Jah, jah, jah … kõik osalesid palju ja seetõttu saime mõned ĂĽllatused. ?

– kuna seal on teatud poleemikat selle ĂĽle, mis on seadus ja mis mitte (ja keegi siin ei taha juristidega semantilisi võitlusi osta), otsustasime, et kõik vastused on aktsepteeritud, oluline on osaleda. ?

– kompenseerimiseks andis Max Systems meile veel koodi, nii et me esitame need 10 osalejat, mitte ainult 3. Noh, eks?

Vastavalt meie ettevõttesisesele loosimissüsteemile (tehakse automaatselt pistikprogrammide kaudu) jõudsime 10 võitja nimekirja:

Palju õnne! Varsti saate meilisõnumi koos kõigi juhistega. Kes sisestavad lihtsalt eesnime ja ei tea, kas see on võitja või mitte, kui te ei saa meili, sest see pole teie. ?

Täname kõiki osalemast ja varsti on neid veel, olge lainel. ?