Võite sama Fortnite ekraani jagada sõpradega PS4 ja Xbox One’is

Epic Games värskendas Fortnite’i ja lisas populaarsele action royale mängule mitu uut funktsiooni. Tipphetk on jagatud ekraaniga funktsioonide tutvustamine PlayStation 4 ja Xbox One versioonides, mis tähendab, et saate ekraani poolitada, et mängida koos sõprade või pereliikmetega samal konsoolil ja teleris.

Jagamist saab mängida Duos (kahele mängijale) või Troops (neljast meeskonnast), tagades, et mõlemad sõbrad paigutatakse kaardil samasse meeskonda.

Teine uudsus on Item Shopi funktsionaalsuse tutvustamine, seekord mobiiliversiooni jaoks. See võimaldab mängijatel eelvaate reĹľiimis eelvaadata poes saadaolevaid uusi esemeid isegi enne mängu laadimist. Selleks peavad nad pääsema menĂĽĂĽsse Party Hub, libistades sõrme ekraani kĂĽljele ja vajutades nuppu “Ăśksuse eelvaade”.

Neile, kes arvavad, et kolm igapäevast auhinda, mis julgustavad mängijaid mängu naasma, on kolme päevapakkumise jaoks vähe. See arv on nüüdseks kasvanud viieni. On ka muid muudatusi ja mõned veaparandused, mida saate kinnitada ametlikus ajaveebis.

tek fortnite “data-title =” tek fortnite – saate sama Fortnite’i ekraani sõpradega jagada PS4 ja Xbox One’is – SAPO Tek “> fortnite tech

On oluline märkida, et järgmisel laupäeval, 14. päeval saab Fortnite uue eksklusiivse stseeni Star Wars: The Rise of Skywalker otse-eetris Risky Reelsis, režissöör JJ Abrams ise kell 19 (Lissaboni aja järgi). Seetõttu pidid kõik mängijad pool tundi enne oma relvi valvama ilmuma, et hiiglaslikul ekraanil etendust vaadata.

Lõpuks on kuulujutud, et Epic Games kaalub aastapääsu väljaandmist, mille esemed oleksid mõeldud ainult tellitud mängijatele.