Game pertarungan

Võitlusmängud – 7 rakendust testimiseks ja lõbutsemiseks vabal ajal!

Mobiiltelefonidest on saanud suurepärased kaaslased. Nad lähevad kaugemale sellest, kui võimaldavad kontakti teiste inimestega telefoni teel. Praegu pakuvad need suurt hulka meie elu lihtsustavaid rakendusi: näiteks toidu ja ravimite kohaletoimetamine, transporditaotlused, kaardid ja suhtlusvõrgustikud. Meelelahutuse osas pakuvad nad ka rakendusi mängude jaoks.

Mobiilne mängimine on suur tähelepanu hajutaja, kui peate aega tapma või igavlema. Praegu on neil mängudel ilus disain, lihtsad liidesed ja praktiline mäng. Ja seal on mänge igale maitsele, alates lihtsamatest ja harivamatest lastele mõeldud mängudest kuni rangemate valikuteni, näiteks täiskasvanute meeldivad võitlusmängud. Tutvuge seitsme parima võitlusmängu võimalusega, mida saate alla laadida Google Play poest või App Store’ist.

Võitlusmäng

EA Spordi UFC

See mäng võimaldab valida tegelasena ühe suurepärase UFC võitleja, kellel on umbes 70 võimalust. See on ka moodsa ja lõbusa disainiga ning annab reaalsustunde, kuid lihtsustatud mängimise.

See rakendus on saadaval Androidile ja iOS-ile ning seda saab kasutada telefonides ja tahvelarvutites. Kuid miinimumnõuded peavad olema Androidi versioon 2.3.3 või uuem ning 837 MB ruumi. IOS-i jaoks peab see olema versioon 7 või uuem ja 978 MB.

Ebaõiglus 2

Justice League’i mängud pakuvad lahingutegelasteks muutumist mitmetele DC Comicsi kangelastele, nagu Superman, Batman, Wonder Woman ja Flash. See rakendus esitab mängu jutuna. Pealegi võimaldab see võrgusĂĽsteemi kaudu teiste mängijatega tĂĽlitseda.

See on saadaval iOS 6 või uuema versiooni ja Android 4 või uuema versiooni jaoks. Negatiivne külg on vajalik sisemine mälumaht: umbes 4 GB mõlemas süsteemis.

Meistrite võistluse ime

Mäng järgib samu jooni nagu ebaõiglus 1 ja 2, kuid sisaldab võitluses tegelastena Marveli kangelasi. Nende seas olid Ämblikmees, Hulk, Kapten Ameerika ja Raudmees ning kaabakad Thanos, Red Hulk ja Loki. Selle mängu suur eelis on see, et saade on inspireeritud koomiksilugudest ja filmidest. Lisaks peavad mängijad siin kurjategijate alistamiseks moodustama meeskonna. Mäng on lihtne ja disain on kaasaegne ja ilus.

Selle rakenduse suurim puudus on see, et see võtab telefonis palju ruumi ja kiirust. Androidi süsteem peab olema versioon 4 või uuem ja 645 MB mälu ning iOS peab olema versioon 7 või uuem ja 477 MB vaba.

Võitlusmäng

Mortal Kombat X

Teine suurepärane mobiilile saadaval olev mäng on Mortal Kombat X. Esimesel, Mortal Kombatil, olid pikka aega kõige halvemad mängupealkirjad. Mäng on sarnane WWE Immortals ja Injustice 2-ga, mida me eespool mainisime.

Mortal Kombat X mängib tegelastena selliseid sõdalasi nagu Raiden, Scorpion, Sonya ja Johnny Cage.

WWE jumal

Mängu toodab sama ettevõte, mis vastutab InReadice 2 ja Mortal Kombat, NetherRealm eest, kuid on karmima kontseptsiooniga. Mängu eristamine on intensiivsem, peaaegu fantastiline võitlus, kus mängijatel tuleb ülejäänud kolme vastu mängimiseks moodustada kuni kolmest võitlejast koosnev meeskond.

See on saadaval ka iOS-i ja Android-i jaoks. Negatiivne külg on see, et see võtab 1,4 GB mälu, kuid see on õigustatud sõdalase kujunduse ja modelleerimisega.

Power Rangersi pärandsõda

Ehkki Power Rangerid polnud enam nii kuulsad kui viimase kümnendi lapsed ja noorukid, olid nad 80-90ndatel sündinud laste seas väga populaarsed. Sellisena on selle mängu sihtrühmaks täiskasvanud, kellele meeldivad toredad võitlusmängud.

Erinevus seisneb Power Rangersi tegelaste valimises üksteisega võitlemiseks. Kujundus on kaasaegne ja ilus ning võimaldab võrgus mängida erinevate mängijate vahelisi lahinguid. See on saadaval nii iOS- kui ka Android-süsteemidele.

Võitlusmäng

Päris poks 2 Rocky

Selle mängu suurim erinevus on see, et see segab reaalset maailma kinoga, tekitades fantastilisi võitlusi. Selles mängus on Rocky Balboa ja teised võitlejad, keda Syvester Stallone mängib, nagu Apolo Creed, Ivan Drago ja Clubber Lang. Mäng on praktiline ning graafika on ilus ja kaasaegne. Lisaks võimaldab see mitmikmängu mängida võrgusüsteemi kaudu.

See on saadaval ka iOS- ja Android-sĂĽsteemidele.