Volkswagen investeerib oma toodete reklaamimiseks taas iPhone OS-i

Ta on seda juba teinud rakendusega, mis on pĂĽhendatud VW Polo ja korrake strateegiat, käivitage mäng VW Scirocco R 24h väljakutse, teie iPhone’i või iPod touchi autotööstuse väljakutse.

VW Scirocco R 24h väljakutse

Arendatud FishLabs (brasiillastele juba teada) koosneb mäng sellest, et sõidate uhiuue Saksa autoga Enduros 24 tundi Nurburgring, mis on selle kategooria üks kuulsamaid saateid, mängitakse alates 1970. aastast.

Mänguviise on kolm. Esimene on treening, kus testitakse autot ja tutvutakse rajaga. Saate valida 4 erineva värvi vahel ja valida, kas sõita käsitsi või kiirendusmõõturi abil.

VW Scirocco väljakutse

Teises stiilis on see võistlus mängu tehisintellekti vastu. Te lähete 11. kohale ja peate proovima 24 tunni jooksul ületada teisi rajal olevaid autosid (mis mängus, selge, võrdne minutiga).

VW Scirocco väljakutse

Kolmanda võimalusena saate mängida sõpradega sama WiFi-võrgu kaudu.

httpvh: //www.youtube.com/watch? v = o-VkPSYSDyI

Kõigel sellel on ka turunduslik külg. Pärast potentsiaalsete klientide meelitamist auto jõudlusega on lisaks seadme ajastamise võimalusele võimalus leida seadme asukohast lähtuvalt Volksvageni edasimüüja teie asukoha lähedal. Käivita test päris autoga või paluge reklaammaterjalid saata otse oma koju (pole garanteeritud, et see töötab Brasiilia aadressiga).

Mänge ei saa võrrelda Päris võidusõit, kuid sellel on tõesti hästi juhitav graafika, lisaks hea juhitavus.

Punkt Volkswageni jaoks teab jällegi, kuidas kasutada iPhone’i interaktiivsust teiste autode reklaamimiseks.

Parim? Tasuta. Halvem? Ei saa alla laadida Rakenduste pood kuna see on liigitatud mänguks. Aga kui teil on Argentina või Ameerika konto, saate selle siit alla laadida.