Volkswagenist pärit VW Play oli Brasiilias täielikult välja töötatud

Kiirlugemine

  • Volkswagen tutvustas oma autos uut multimeediumkeskust, alustades Nivusest, nimega VW Play
  • See sĂĽsteem on täielikult välja töötatud ja loodud Brasiilias, mõeldes brasiillastele

TERE VW Play auto meediumikeskuste automatiseerimissüsteem Volkswagen. Teda tutvustatakse autoga Nivus ja täielikult välja töötatud Brasiilias. Autotootjate poolt läbi viidud uuringust selgus, et Brasiilia avalikkust muretsesid rohkem autode tehnoloogilised uuendused kui mootorite võimsus. Seda silmas pidades töötati süsteem täielikult välja, võttes arvesse Brasiilia kasutajate vajadusi.

Esimene mudel, mida VW autos tutvustati, oli Aktiivne teabeekraan, esitleti esmakordselt Polos. Vastus oli viivitamatu ja suure tunnustusega. Kolme aasta jooksul on meeskond välja töötanud uusi mudeleid, mida saab integreerida uutesse autodesse. Arenduses osales üle 50 spetsialisti disaini, tehnika, kvaliteedi, riist- ja tarkvaratehnoloogia, modelleerimise, mehaanika, projektide, tootmise, ostmise, projekti planeerimise alal. See kõik juhtus ühes üksuses kell Anchieta, sisse Nii et Bernardo do Campo, SP.

Uuring näitas, et kasutajad soovivad saada autos sama kogemust igapäevaelus. Seega kantakse mobiilseadme kogemus auto armatuurlauale. Uut muusika- või GPS-i rakendust ei loodud, kuid a rakenduste pood sarnane nutitelefonides leituga. Nii valib kasutaja, eelistades süsteemi, mida ta juba teab.

Uudised

Lisaks Android Auto ja Apple CarPlayga töötamisele on sellel platvormil ka oma rakenduste pood

Multimeediumikeskus on kujundatud koos klientidega. Süsteemi arendamise ajal kasutavad mõned beeta kasutajad seda. Tagasiside aitab lõplikku projekti üles ehitada. Muudetakse näiteks kuvarežiimi. Esimese mudeli korral on see vertikaalne. Teatati, et navigeerimine polnud eriti hea, mistõttu ettevõte pööras horisontaalselt.

Süsteem juba olemas 10 GB salvestusruumi. Ehkki see tundub väikeste nutitelefoni kasutajate jaoks väike, on see võime olemas piisavalt kuni 10 Waze'i suurusega rakendust. See süsteem pole ette nähtud selliste meediumide nagu nutitelefonide salvestamiseks, vaid seda kasutatakse kiire liikluse korraldamiseks.

Jätkub pärast reklaamimist

Lisateavet sĂĽsteemi toimimise kohta leiate allolevast videost:

Via: vwnews. [TagsToTranslate] volkswagen