Võltsitud kinkekaardid võivad teile maksta teie American App Store’i kontole

Võltskood tekitab probleeme neile, kes seda kasutavad

Mõned lugejad teatasid, et nende American App Store’i konto keelati äkki. Kõigil juhtudel on probleem tingitud sellest kinkekaart ostetud Vabaturg, Brasiilia veebimĂĽĂĽgi veebisait.

Seda mitme pärast häkkerid Hiinal see õnnestus mõranenud, märtsi alguses iTunes Store’i koodi algoritm, luues nii mõnedki kinkekaart vale. Ilmselt ostsid mõned neist brasiillased, kes mĂĽĂĽsid need edasi.

Probleem (nende ostjate jaoks) on see, et Apple suudab tuvastada konto, kus võltsitud kinkekaarti kasutati, peatades selle kohe, kui neil pole muud registreeritud makseviisi (näiteks krediitkaarti), mis on peaaegu kõik Brasiilia kasutajate puhul.

Ohvri õudusunenägu sai alguse rakenduse allalaadimisel või värskendamisel. Seda takistas järgmine hoiatus:

Konto lukustamise teadeTe ei saa osta, kuna teie konto on keelatud.

SEE ilmuma soovitame kasutajatel ikkagi ühendust võtta klienditeenindusega. Enamasti saab Apple aru, et mõni ebaaus müüja võis kasutaja petta ja annab konto taasaktiveerimisel tavaliselt teise võimaluse.

Probleem on selles, nagu hoiatame teid selles artiklis, Apple teoreetiliselt ei luba App Store’is kontosid luua väljaspool koduriiki. Kui Brasiilia kontakteerus tugiteenusega, said nad viisaka meilisõnumi, milles öeldi, et konto kontrollitakse ja taasaktiveeritakse võimalikult lĂĽhikese aja jooksul, kuid selle kinnituse käigus leidsid nad lõpuks, et klient ei ela Ameerika Ăśhendriikides, tĂĽhistades konto lõplikult. .

Isegi toimuva puhul pole vaja paanikat, kui neil on Ameerika konto. Apple vaevalt kasutaja andmeid kontrollib, see juhtub ainult probleemi ilmnemisel, juhtides tähelepanu teatud juhtumitele. Samuti ei pea te muretsema vanglasse sattumise pärast, sest see ei riku ĂĽhtegi seadust. See on lihtsalt vastuolus Tingimused App Store’ist ja ainus, mis võib juhtuda, on see, et konto tĂĽhistatakse, nagu on juhtunud mõne inimesega.

Ideaalne on luua Ameerika konto ainult mängu tasuta allalaadimiseks, sest rahvuskaupluses seda kategooriat pole. Kui riskite sellele kontole krediiti panna, pidage meeles, et teie andmete kontrollimisel võite kaotada kõik.

Teabe saamiseks kinnitasid meie lugejad, et isegi kui konto tühistatakse, töötab rakendus ikkagi.