Võltsitud laadijate ohud: uurige, kuidas neid leida!

Plahvatuse ja elektrilöögi oht

See on kõige tõsisem probleem, mida võltsitud toode võib teie telefoni laadida, ja me ei tee nalja. Selles seisundis olevad tooted ei allu kvaliteedikontrolli protsessile, ei saa reguleerivalt asutuselt kvaliteedisertifikaati ega järgi nende tootmisel ühtegi ohutuseeskirja.

Seega on nad plahvatustele ja põrutustele palju vastuvõtlikumad, kuna neil pole tootmisega sama muret. Ka originaallaadijad võivad seda probleemi kogeda, kuid palju väiksemas koguses just seetõttu, et neid kontrollitakse rangelt ja need on pitseeritud.

androidpit laadijachoetech TC0013

Selle suurusega esemed võivad teie vara hävitada või isegi tappa teid / © ANDROIDPIT

Ăślekuumenemise oht

Samadel põhjustel nagu ülal, võib teie laadija üle kuumeneda ja kui see ei põhjusta tulekahju, võib see kuumutada muid esemeid või sädemed sütitada midagi muud, sealhulgas teie nutitelefoni, mis võib süttida. Võltsitud seadmetes pole valmistamismaterjalide pärast vähe muret ning võib-olla pole kasutatud plastist ja leegiaeglustavaid kaableid, mis soojust paremini käsitsevad.

Nutitelefoni kahjustamise oht

Ja kui te pole liiga mures tule, surma ja hävingu pärast, siis kuidas muretseda oma seadme pärast? See on probleem, mis võib ilmneda suhteliselt lihtsalt, ja puutute kokku palju rohkem kui teised. Hoolimata kvaliteedist, pole võltsitud laadijatel toodete kavandamist.

Originaallaadijal on sisseehitatud kaitse, mis põleb ülekoormuse korral, takistades selle sisenemist seadmesse või isegi keskkonda, põhjustades tulekahju ja šokki

Seega ei häiri kaablit ja laadijat läbiv elektrivool, pinge ja energia hulk midagi liiga häiritult. Põhikaitseta saate seadet üle koormata ja praadida, mis saab rohkem energiat kui vaja. Ja see, mis kunagi oli majandus, muutub tohutuks kahjumiks.

AndroidPIT 9893 kiirlaadija

Võib kirjutada, et laadimine käib kiiresti. Kui see pole ehtne, on see vale / © NextPit

Kui laadija ei ole kiire, võib see kuluda ja akut ikkagi kahjustada

Ohutuse pärast pole muret, seega kujutage ette, kuidas see toimib? Võltsitud toote eesmärk on teenida kasumi teenimiseks võimalikult vähe kulusid, sest see ei maksa nii palju kui algne laadija ning on tõenäoline, et see ei tööta nii hästi kui peaks.

See on geneeriliste toodete peamine omadus. Nad töötavad isegi, kuid neil on väga raske töötada sama kvaliteediga või tugevusega kui originaal. Kiire laadimine on haruldane ja lõpuks juhtub see, et ühel neist kulub 100% nutitelefoni tarnimiseks originaallaadijast kauem aega, saavutades topelt aega, kasutades protsessis rohkem energiat. Võidate laadijaga, kuid kaotate elektriarvetelt ja säästate aega.

See ei tööta ja teil pole kedagi kurta

See on väga tavaline autolaadijate juhtum. Kui nad pole kvalifitseeritud, ei ähvarda neid tavaliselt šokk, kuid nad ei toimi. Samuti võivad nad töötamise oodatust varem lõpetada ja kuna nad ei paku mingeid garantiisid, ei saa te kellelegi kaebusi esitada, isegi tänavakaupmehe juures, kust te need ostsite.

Kas Hiina pordimehed on halvad?

Anker Netzteil

On häid Hiina laadijabrände / © ANDROIDPIT

Enne kivivihma eraldame sõstrad nisust. Kuigi me oleme jah, võltsitud ja üldiste laadijate vastu, ei arva me, et ükski toode peale tegeliku asja on jama. Ehkki paljud sealsed odavad tooted kahtlevad nende kvaliteedis, on turul juba suurepäraseid kaubamärke, mis on alternatiiviks originaalile.

Mõnda kaubamärki nagu Aukey, Anker, BlitzWolf, Ugreen, Tronsmart soovitavad tavaliselt kasutajad, kes ostavad tarvikuid eBayst ja Hiina poodidest. Rahvusbrändid nagu Multilaser, i2go jms. Nad ei vasta alati originaalidega samadele kvaliteedisertifikaatidele, kuid kujutavad endast palju väiksemat riski kui geneerilised ravimid.

Näpunäited tavaliste laadijate tuvastamiseks

  • TrĂĽkk on kõver, halvasti tehtud ja kustutatud
  • Väga kerge toode
  • Kollakas toon, kus see peaks olema valge
  • Pakendil märgitud funktsiooniga ei ĂĽhildu
  • Sellega ei kaasne ĂĽhtegi pakendit või pakendit pole nõuetekohaselt hooldatud
  • Pitserit või sertifikaadi pole
  • Kare või kare plastpind
  • Ăśhenduskaabel (kui see on olemas) on lahti ja ei mahu seadmesse korralikult

Kas teil on kunagi olnud laadijaga probleeme? Räägi meile!