BLOG

Võltslaadijate oht: uuri, kuidas seda leida!

Plahvatuse ja elektrilöögi oht

See on kõige tõsisem probleem, mida võltstooted teie mobiiltelefoni täitmiseks võivad kanda, ja me ei tee nalja. Selles seisukorras olevad tooted ei läbida kvaliteedikontrolli protsessi, ei saa reguleerivalt asutuselt kvaliteedisertifikaate ega järgi nende valmistamise ohutuseeskirju.

Seetõttu on nad plahvatuste ja löökide suhtes palju haavatavamad, kuna nende valmistamisel pole sama muret. Ka originaallaadijad saavad seda probleemi kogeda, kuid palju väiksemates osades just seetõttu, et neid kontrollitakse rangelt ja need on tihendatud.

androidpit chargerchoetech TC0013Selle suurusega esemed võivad teie vara hävitada või isegi tappa / ANDROIDPIT

Ăślekuumenemise oht

Ülaltoodud põhjusel võib teie laadija üle kuumeneda ja kui see ei põhjusta tulekahju, võib see soojendada muid esemeid või sädemeid, mis hakkavad põlema midagi muud, sealhulgas teie nutitelefoni, mis võivad süttida. Võltsitud seadmetes on tootja materjaliga väike probleem ning plast- ja tuleaeglustite kaableid, mis saavad kuumusega paremini hakkama, ei saa kasutada.

Nutitelefoni kahjustamise oht

Ja kui te ei muretse liiga tule, surma ja hävimise pärast, siis kuidas muretseda oma seadme pärast? See on probleem, mis võib ilmneda suhteliselt hõlpsalt ja te puutute kokku palju rohkem kui teised. Sõltumata kvaliteedist pole võltslaadijatel toote planeerimist.

Algne laadija on ülekoormatud põleva sisekaitsmega, mis takistab seadme sisenemist seadmesse või isegi keskkonda, põhjustades tulekahju ja šoki

Seetõttu ei häiri midagi väga elektrivool, pinge ja energiakogus, mis läbib kaablit ja laadijat. Ilma põhikaitseta saate seadet üle koormata ja praadida, see võtab rohkem energiat kui vaja. Ja see, mis oli olnud majandus, osutus tohutuks kaotuseks.

Kiire laadija AndroidPIT 9893 jaoksVõib kirjutada, et laadimine on kiire. Kui see pole autentne, valetage / AndroidPIT

Kui laadija ei kiirenda, võib see väheneda ja kahjustada ikkagi akut

Turvalisusega pole probleeme, nii et kujutage ette muret selle toimimise pärast? Võltstoote eesmärk on maksta võimalikult vähe kasumit, kuna see pole nii kallis kui originaallaadija ja seega on hea võimalus, et see ei tööta nii, nagu peaks.

See on geneeriliste toodete peamine omadus. Nad isegi töötavad, kuid neil on väga raske töötada sama kvaliteediga või sama tugevusega kui originaal. Kiiret laadimist leitakse harva ja lõpptulemus on see, et ühele neist võtab nutitelefonile 100% -liseks andmiseks, aja kahekordistamiseks ja protsessi kulutamiseks rohkem energiat kui originaallaadijal rohkem aega. Võidad laadijatega, kuid kaotad oma elektriarve ja säästad aega.

See ei toimi ja teil pole kellelgi kaebust

See on autolaadijatel väga tavaline juhtum. Kui nad pole ainult kvalifitseeritud, ei paku nad tavaliselt üllatusriski, kuid ei õnnestu. Samuti võivad nad lõpetada töötamise arvatust kiiremini ja kuna nad ei paku mingeid garantiisid, ei saa te kelleltki nõu küsida, isegi selle kaameli puhul, kus ostsite.

Hiina coolie on siis halb?

Anker NetzteilSeal on hea Hiina laadimisbränd ANDROIDPIT

Enne rahet eraldame kest nisust. Ehkki oleme võltsitud ja geneeriliste laadijate vastu, ei arva me, et mis tahes toode, mis pole ehtne, on jama. Kuigi see on kaheldava kvaliteedi tõttu väga odav toode, on turul juba väga häid tootemarke, mis on originaalidele alternatiiviks.

Mõningaid kaubamärke, nagu Aukey, Anker, BlitzWolf, Ugreen, Tronsmart, soovitavad kasutajad, kes ostavad tarvikuid MercadoLibres ja Hiina kauplustes. Rahvuslikud kaubamärgid nagu Multilaser, i2go jms. Need ei vasta alati sama kvaliteedisertifikaadile kui originaal, kuid need kujutavad endast palju madalamat riski kui geneerilised.

Näpunäited tavaliste laadijate tuvastamiseks

  • Kõver trĂĽkis, halvasti tehtud ja kustutatud
  • Väga kerge toode
  • Kollakas värv, kus see peaks olema valge
  • Ei vasta pakendil näidatud funktsioonile
  • Ilma pakendita või pakenditega, mida ei hooldata korralikult
  • Seal ei ole pitserit ega sertifikaadi pitserit
  • Kare või krobeline plastpind
  • Ăśhenduskaabel (kui see on olemas) on lahti ja ei sobi seadmesse

Kas teil on kunagi olnud probleeme laadijatega? Räägi meile!

. (tagsToTranslate) võltslaadija (t) võltslaadija (t) üldine laadija (t) lööklaine laadija (t) lõhkelaadija (t) šokolaadija (t) väga kuum laadija (t) kuum laadija

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH