Võltsuudised! Väidetava AirPoweri levitatud pilt on vale

Ilmselt on õitsengu hiilgeaeg Lekk Jon Prosser kadunud. Vähemalt, kui analĂĽĂĽsime viimaseid lekkeid – eriti neid, mis on seotud täitealusega AirPower, Apple’ilt.

Teeme seda sammude kaupa.

AirPower

FĂĽĂĽsikat trotsiv traadita laadimisprojekt on Apple’is endiselt elus ja see pole saladus. Hiljuti jagas Prosser aga väidetava aksessuaari prototĂĽĂĽbi pilte, mis tekitas palju kahtlusi.

Peamine kahtluse põhjus peitub Apple Watchis, mis kõigil seni Prosseri poolt jagatud piltidel on samas asendis – täpselt seal, kus kell AirPoweri baasi / klooni laaditakse.

SEE Lekk ta koputab jalga, öeldes, et usaldab allikat, et kõik on korralikult kontrollitud ja et ühel hetkel jagab ta uut fotot, millel on Kell uuesti laaditud. Kuid täna pakseneb puljong küljelt.

@jon_prosser, palun ära varasta mu sisu. ?

Twitteris postitas kasutaja @ Wilson_boi_101 video, milles ta väidab, et Prosseri jagatud foto on tema oma. Nagu näeme, pole AirPowerit – see, mida näeme, on lennuettevõtjabaas nagu AirUnleashed.

Kas ringleb AirPoweri “prototüübi” pilte? Vale, kinnitas algallikas. Jätka.

Mark Gurman (kellel on Apple’is palju ressursse ja kes kahtleb kõiges algusest peale), Bloomberg, proovige sellele teemale panna lubjakĂĽhvel.

Olgu, alustame arutelu siin. Need pildid saatis mulle sama allikas, kes hankis fotod saidile @jon_prosser. Nagu teate, on nende piltidega näiteks mõned probleemid. Alustame mõne pildiga.

Teine, kes ka Twitteris järjest Prosseri lekituste korral tagasi jõudis, oli kasutaja @Jioriku – ta osutas põhimõtteliselt, et täitepõhi on ĂĽldine, mida saab Amazonist osta umbes 80% vähem kui baashind. Apple. ?? ‍♂️

Mida WWDC20 ei kinnita

“IPhoneOS”, kus sa oled?

Teine viga, mille Prosser tegi, oli see, et iOS muudab nime „iPhoneOS-iks” – midagi, mille Gurman kiiresti tagasi lĂĽkkas.

Ja lubage mul juhtida tähelepanu sellele, et ma ĂĽtlesin „iOS”, nagu ka iOS 14. Ma nägin mõningaid kuulujutte nime muutmisest „iPhoneOS-iks” – kuid see ei pruugi koos paljude teiste tänavuste uuendustega olla tõepõhja all.

WWDC20 möödus ja kasutusele võeti iOS 14, mattes kuulujutud. Prosser mängib tõesti kõigega, et mitte “alt välja tulla”:

See on sama vana kui a lipulaev HTC-st …

Siinkohal tasub öelda, et muudatusel on mõtet, kui kõigil praegustel opsĂĽsteemidel on toote nimi esikĂĽljel, välja arvatud iOS – kes teab, kas see juhtus pärast iPod touchi surma (mis on endiselt elus ja töötab iOS 14-ga).

Uus MacBook Pro WWDC20-s

Kui Prosser ĂĽtles, et meil on mais MacBook Pro-ga seotud uudiseid (mis ilmnesid 13-tollise mudeli väljaandmisega) ja WWDC-s (varsti pärast seda, juunis), kĂĽsitlesime teda kohe – polnud ju mõtet, et kaks sama perekonna väljaannet lĂĽhikeste akendega.

Kui Inteli kiipidelt ARM-ile ĂĽlemineku ĂĽmber käivad kuulujutud hakkasid WWDC-s pidurdama, võttis Prosser kohe vestluse ĂĽles – ja me vastasime:

@jon_prosser: Mäletate, kui ma ĂĽtlesin, et WWDC-s toimus MacBook Pro asju ja mais toimusid MacBook Pro asjad – aga inimesed ĂĽtlesid, et see ei saa olla mõlemad ja et ma pean selle välja mõtlema?

@rfischmann: Kuidas on see pistmist Bloombergi artikliga ARM Maci kohta 2021. aastal? Kas tahate nüüd öelda, et Apple käivitab WWDC-s ARM MacBook Pro? Salvestatud. Või äkki ei pidanud seda enam silmas.

@rfischmann: Jah, ma lugesin artiklit. Kiibi ülemineku väljakuulutamine kogu Mac-liini jaoks, mis peaks algama eeldatavasti alles järgmisel aastal, erineb veidi uue MacBook Pro väljakuulutamisest WWDC-s. Aga ma ei tea, võib-olla on sul ikka õigus! ? Loodan, et olen uue MBP-st põnevil.

Jah … WWDC20-s pole MacBook Pro-d. Tegelikult pole ka ringikujulisi kõrvaklappe ja “AirTagsi”, põhimõtteliselt kõik, mida ta ĂĽtleb, on selle sĂĽndmuse jaoks ette nähtud.

ON…