Võluhüpe kirjeldab üksikasjalikult teie segareaalsuse süsteemi menüüsid ja liideseid

VõluhĂĽpe viib lõpule oma segareaalsuse sĂĽsteemi väljatöötamise, mis peaks plaanima hakata suvel. Ettevõte otsustas näidata veidi rohkem seadme opsĂĽsteemi liidest ja menĂĽĂĽd, Lumin OS-i ja viisi, kuidas kasutajad suhtlevad Magic Leap One’i rakendustega.

Peamenüü ekraanil saate vaadata võrguühenduse olekut, akumõõturit ja kella. Näib, et menüü töötab radiaalses süsteemis, kus valikud avavad mõned ümbritsevad ikoonid muude funktsioonide jaoks. Valitud objektidel on nende ümber kerge sära, nagu üks operatsioonisüsteemide tootja Twitteris märkis.

Avaldatud piltide kaudu on võimalik näha mõnda rakenduse kasutamist, mõned 2D-s, teised täiesti 3D-vormingus ja integreeritud reaalsesse maailma. Näiteks on fotolugeja või -kalender kujundatud tasasele pinnale, näiteks seinale. 3D elemendid renderdatakse lauale või mööblile, justkui oleksid need osa dekoratsioonist.

Lõpuks on pildil videomäng Dr. Grordbort, kes soovis näidata segareaalsuse tunnuseid, kasutas tegevuse taustaks ruumi geomeetriat, kuhu mängija sisestati.

Teine detail, mis avaldatud piltidel silma paistab, on žestid, mida kasutaja saab teiste toimingute jaoks teha, näiteks avasüli, rusikad, märgid „OK”, „pöidlad pihku”, ehkki selgitamata, millised suhted sobivad. Kasutajaid saavad esindada ka avatarid, näiteks Nintendo ja Microsofti konsoolidel, samuti sõprade lisamine. Lõpuks on ühel pildil nutitelefoni rakendus, mis on süsteemiga kaasas, ehkki mingit konkreetset funktsionaalsust paljastamata.