Voogesitus- ja videomängukonsoolid võivad olla Google’i järgmine panus

Selle neljapäeva rahvusvahelise ajakirjanduse uudiste kohaselt võib Google töötada videomängude voogesitusteenuse kallal. Informatsioon ütleb, et ettevõte on viimastel kuudel ideed arendanud ja ettevõtte töötajad viitasid projektile koodnime “Yeti” all. See portaal tagab ka, et Põhja-Ameerika hiiglane lõi konsooli selle programmi võimaluste maksimeerimiseks. Teine ülaltoodud võimalus on sidumisfunktsiooni integreerimine Chromecastiga.

Vaatamata kuulujuttudele kirjutab väljaanne, et seadme / teenuse debüütkuupäev on kavandatud 2017. aastaks, nii et see projekt saab sel hetkel olla ooterežiimis. Google pole seda teemat kunagi ametlikult kommenteerinud.

Siinkohal on videomängude voogesituse suurim probleem viivitus. Videosisus ei mõjuta see nähtus kasutajakogemust, sest kasutaja ei mängi loo käigus mingit rolli, kuid mängus võivad pausid olla tegelase elu või surma vahe.

Ăśks ettevõte, kes selle probleemiga kõige paremini tegeleb, on NVIDIA koos oma teenusega GeForce Now, mis kasutab kaugarvutitehnoloogiat sĂĽsteemi jõudluse parandamiseks graafikamahukamate mängude käitamisel. Arvestades Google’i andmekeskuste võrgu suurust ja tihedust, on võimalik, et ettevõttel on õnnestunud välja töötada sarnane mehhanism, mis suudaks selle voogesituse mängusessiooni mahajäämuse efekti maha suruda.

Kui sellel teemal on ametlikku teavet, on tõenäoline, et ettevõte kasutab projekti kommenteerimiseks ära järgmise Google I / O numbri. Viimaste aastate suurimate tehnoloogiainnovatsioonide esitlusel olnud üritus toimub mai teisel nädalal.