Võrdlus: testitud iPhone 11 Pro ja Galaxy S20 Ultra kaamerad

Mõni nädal tagasi tutvustas Samsung uut vidin maailmale, sealhulgas Galaxy S20 Ultra, sinu oma lipulaev maksimaalselt.

Nagu me teatasime, on sellel mudelil 108-megapiksline põhikaamera ƒ / 1,8 ava, 10x optilise suumiga ja digitaalne kuni 100x. Lisaks peamisele (kohutavale) andurile on sellel seadmel ka 48MP teleobjektiiv ƒ / 3,5 avaga, 12MP ülilainurk ƒ / 2,2 avaga ja ToF sensor.

Aga kuidas see arenenud kaamerasĂĽsteem võrreldakse iPhone 11 Pro? Muidugi on see võrdlus vältimatu ja mitmed spetsialiseeritud veebisaidid on seda katsetanud – eriti tagumise kaameraga.

Kuid enne võrdlustesse sukeldumist vaatame üle mõned iPhone 11 Pro kaamerasüsteemi funktsioonid:

  • Kolm kaamerat (ĂĽlilainurk, lainurk ja telefoto), igaĂĽks 12MP.
  • Ăślinurk: Ć’ / 2,4 ava ja 120 ° vaateväli; lainurk: Ć’ / 1,8 ava; telefoto: ava Ć’ / 2.0.
  • 2x optiline suum; kuni 10x.

Mõlemad CNET Kui palju Telefoniareen võrdleb mõlema seadme kaameraid hästi. Allpool näeme, kuidas seadmed oma vastavates testides toimivad:

StandardreĹľiimis kaamera

Maastikupildis (ilma suumita) pole iPhone 11 Pro ja Galaxy S20 Ultra abil registreeritud fotod erinevad, välja arvatud mõned huvitavad nĂĽansid – näiteks värvid, mis on iPhone’is veidi jahedamad ja Samsungi seadmetes veidi kĂĽllastunud.

Suurenda

Nagu me ütlesime, suudab iPhone 11 Pro pildistada 2x optilise suumi ja kuni 10x digitaalse suumiga, samas kui Galaxy S20 Ultra puhul tõusevad need arvud vastavalt 10x ja 100x.

Saadud pildid sobivad igaühe maitsele, kuid õiglase testimise jaoks salvestati need 2x optilise suumiga (maksimaalselt iPhone 11 Pro), 5x ja 10x (Galaxy S20 Ultra puhul optiline, iPhone 11 Pro puhul aga digitaalne). Kontrollima:

Öörežiim

IPhone 11 Pro kaamera üks kiidetud omadusi on uus öörežiim, mis on eksklusiivne ainult uusimatele mudelitele ja mis tegelikult äratab tähelepanu hämaras fotode registreerimisel selle tõhususe ja praktilisuse poolest.

Koos sarnaste funktsioonidega kasutab Galaxy S20 Ultra laiemat sensorit, et jäädvustada rohkem valgust ja lisada öises keskkonnas tehtud fotodele rohkem värve. Vaadake tulemusi allpool:

PortreereĹľiim

Helistati OtseĂĽlekanne Samsungi seadmetes pole portreereĹľiim (iPhone’is) muud kui funktsioon, mis hägustab pildi tausta peamise objekti esiletõstmiseks.

Huvitaval kombel põhjustab Galaxy S20 Ultra 2x suumobjektiivi eemaldamine pildi kasutamise OtseĂĽlekanne mõned detailid puuduvad – peale selle, et kaamera ei tule liigse valgusega eriti hästi toime, kui on selge päev. Seetõttu on iPhone’is võimalik vaadata tasakaalustatumat ja ĂĽksikasjalikumat pilti, vt:

Selfie

Esikaameral on iPhone 11 Pro-l 12MP sensor ja Ć’ / 2.2 ava, Galaxy S20 Ultra-l aga 40MP objektiiv, ka Ć’ / 2.2 avaga.

Pange tähele, et Galaxy S20 Ultra vähendab pildimüra agressiivsemalt (võib-olla õnnistuseks) Bokeh pilt); IPhone 11 Pro kannab natuke värvilist meeleolu, kuid näete palju üksikasju.

Video

Eelkõige videosalvestuse jaoks toetab iPhone 11 Pro kaamera lisaks optilisele stabiliseerimisele ka 4K salvestamist kiirusega 24, 30 või 60 kaadrit sekundis (ainult lainurk- ja teleobjektiiv). Vahepeal suudab Galaxy S20 Ultra VDIS-tehnoloogia abil 8K videoid salvestada 24 kaadrit sekundis või 4K UHD 24, 30 või 60 kaadrit / s.

Kahe seadme videokvaliteedi võrdlemiseks Kõik on ApplePro avaldas järgmise video, milles need kaks seadet on kõrvuti – see aitab reaalajas visualiseerida nende vahelisi erinevusi.

Järeldus

Lubage mul öelda ja korrata: tulemused on väga isiklikud ja töötavad vastavalt teie vajadustele. Fakt on see, et mõlemad kaamerad on suurepärased ja neil on põhifunktsioonid, mis muudavad need valmis kõige erinevamateks olukordadeks.

Põhineb Telefoniareen, Galaxy S20 Ultra-l on „päeva jooksul tasakaalustatum pilt, suurepärased öised kaadrid ja suurepärane suumi jõudlus“, samas kui iPhone 11 Pro „hoiab oma positsiooni, ehkki see toob välja mõned valgebalansiga seotud probleemid, mis on öösel paremini märgatavad“. nii väidavad nad seda lipulaev da Maçã “suudab hõlpsalt häid pilte pakkuda”

SEE CNET see tõstab esile ka Galaxy S20 Ultra suumivõimalusi, eriti kuna see pakub rohkem suumivõimalusi (nii optilisi kui ka digitaalseid) kui iPhone 11 Pro. Ăśldise kvaliteedi osas pole “võitja nii selge”.


iPhone 11 Pro ja 11 Pro Max

Nupp - osta kohe

iPhone 11 Pro ja 11 Pro Max

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 6,299,10Paigaldatud hind: kuni 12x R3 583,25 dollaritVärv: kosmos hall, hõbe, kesköö roheline ja kuldVõime: 64 GB, 256 GB või 512 GBKäivitatud: September 2019