Võrreldavus: testisime seitset kõige populaarsemat finantskontrolli rakendust ja esitasime oma arvamused

Marcelo Santana arvutis, mida tuntakse ka kui minu isandat, isa, oli fail nimega Kulud.xls. 17. oktoobril 2006 loodud Exceli tööleht kajastab hoolikalt kõiki tema tehtud kulutusi alates sellest kuupäevast ja ma ei tee absoluutselt nalja, sest Almi kirje – 0,50 R $, registreeritud 4. mail 2017, tõestab.

Ärge lubage seda väikest teavet siiski lasta teil õhutada mõtet, et Marcelo (hei, isa!) On tõelise ahnuse eptome, vastupidi. Ta kasutab seda ulatuslikku andmekogumist ainult selleks, et saada hea ettekujutus oma kulutamisharjumustest ja sellega hallata oma raha suurema kontrolli all, nii et ta toodaks rohkem ja seda kasutataks parimal võimalikul viisil. Ja see on maailmas, kus me elame, kindlasti kõigile rahaliselt tervislik suhtumine.

Probleem on selles, et ma kujutan ette, et enamikul meist pole soovi kogu eluks Exceli tabeleid (või numbreid, nagu soovite) ustavalt ja käsitsi toita. Kuna mul on hea meel öelda, et piinlikke ülesandeid pole enam vaja neile, kes soovivad oma kulusid kontrollida: mõned rakendused on seda teenust proovinud teha suurema või väiksema automatiseerimisega; mõned loovad ühenduse oma pangakontode ja krediitkaartidega ning käituvad peaaegu nagu "virtuaalsed haldurid", kes eraldavad ja kataloogivad oma kulutused, pakkudes oma kulutamisharjumustest erilist vaadet. Teised nõuavad kulude ja kviitungite käsitsi registreerimist, kuid toimivad siiski vähem arukate kasutajate andmete eraldamisel teatava intelligentsusega.

Kuid kes paistab silma selles valikute universumis?

Hea selle jaoks, mis me siin oleme. seda MacMagazine valis seitse populaarseimat finantskontrolli rakendus mis on iOS-i maailmale kättesaadavad ja on viimastel kuudel nende kõik aspektid lammutanud, et pakkuda selget ja laia pilti nende vastavatest positiivsetest ja negatiivsetest punktidest. Lõpuks tuli selles ajaloolises kokkupõrkes meistriks vaid üks, mida soovitaksin teile ja mu isale, ehkki olen kindel, et ta oli oma hinnalise arvutustabeliga liiga seotud. _ () ​​_ /

Enne alustamist märkus: kui asjaomane rakendus on seotud pangaga, põhineb minu test Banco do Brasili kontol sama asutuse väljastatud krediitkaardiga, kuid palun oma sugulastel ja sõpradel, et ta katsetaks rakendust kiiresti tema kontoga pangas. pangad nagu Ita, Bradesco ja CAIXA; nagu tagasiside need kajastavad minu enda kogemusi, arvan, et võib kindlalt öelda, et rakenduste integreerimine pole vastavalt asjaomasele asutusele muutunud, seega kehtib minu otsus siin igas mõttes ükskõik millise teie panga kohta.

Tule nĂĽĂĽd

Juhend

Juhend

GuiaBolso on siin kohalolijate seas ehk kõige tuntum variant, rakenduste arendajad on investeerinud palju reklaami ja digitaalsesse kohalolekusse, nii et seda ei ole keeruline näha kasutajate esimese variandina. Hea uudis on see, et populaarsus ei ole kvaliteediga pöördvõrdeliselt seotud: see rakendus on kindlasti oma segmendi üks täielikumaid, suurepärase liidese ja lihtsa toimimisega, kuid see ei välista väga erilisi funktsioone, mida üheski konkurendid. .

Siin testitud rakenduste põhjal on GuiaBolso üks ainult kahest, millel on võimalus teie pangakonto ja krediitkaart ühendada, ja siin töötab õnneks kõik väga hästi. Esialgne seadistamine on väga lihtne, selleks on vaja luua ainult konto ja pangarekvisiidid koos kasutaja CPF-iga. Pärast seda hangib GuiaBolso automaatselt kõik teie konto andmed, pakkudes väga selget kokkuvõtet teie viimasest tehingust ja kululiikidest kuus, tuvastades automaatselt isegi teatud kategooriad ostud; kui kulutate kinos natuke raha, läheb see tehing otse kategooriasse "Vaba aeg". See ei ole täiuslik süsteem (restoranis Madero tehtud kulutused kuuluvad reisikategooriasse, kuna olen kodust vaid 1 km kaugusel), kuid sellest on väga palju abi.

Veelgi enam: see rakendus pakub rahalise tervise "kalkulaatorit", andes kasutajale punkte vastavalt tema kulutamisharjumustele, et ta teaks, kas ta on õigel teel või peab mõnda oma igapäevaelus kohandama. Nende punktide andmise metoodika pole väga selge ja seda ei tohiks kindlasti võtta teadusliku täpsusega, kuid see on siiski meeldiv stiimul oma raha paremaks kohtlemiseks.

Kas soovite rohkem? Kuna on rohkem: sihtkoha (näiteks Disney reisid) on võimalik seada määratud summa, alguskuupäeva ja järeldusega, nii et GuiaBolso arvutab välja, kui palju peate selle saavutamiseks kuus kokku hoidma. Eelarve kohandamiseks saate kavandada korduvaid kulusid ja laekumisi. SPC / Serasa osas kõrvalekallete kontrollimiseks võite pöörduda oma CPF-i poole. Saate simuleerida laenu soovitud summa ja maksetähtajaga ning rakendus pakub selle teenusepakkuja jaoks võrdluseks mitmeid võimalusi, koos võimalusega sõlmida laen ja sõlmida see ise GuiaBolso keskkonnas. Jah, päris palju.

Isegi selle suure hulga ressursside korral on GuiaBolso täiesti olemas tasuta. See pakub lisaks iOS-i rakendusele (millel pole iPadi jaoks optimeerimisi) ka Androidi rakendust ja veebiversiooni ning spetsiaalset tarkvara, mis võimaldab teil oma kontole juurde pääseda mis tahes brauseriga.


Guiabolso rakenduse ikoon: teie raha

Mobill

Mobill

Mobillil on intelligentsete ressursside seeria peamine atraktsioon, mis suudab täisautomaatselt täita mitmeid ülesandeid, näiteks diagramme ja eriaruandeid. A käivitamine Rakenduse eest vastutavale meeldib öelda, et ta on riiklikus App Store'is kõigi oma kolleegide seas kõige kõrgemal kohal, mis muidugi tähendab midagi maailmas, kus üksildane täht on vaid ühe nupuvajutusega väga tujukalt arvustajalt.

Esimese asjana tasub märkida, et siin on meil kaks paketti: tasuta kontodel on piiramatu käivitamine, sünkroonimine pilves, kontohaldus, kulud ja tulud. Plaan Lisatasu lisage sellesse loendisse krediitkaardihaldus ja üksikasjalikud väljavõtted, samuti rida kohandamis- ja impordisuvandid (näiteks impordige andmeid Excelist) ning määrake eesmärgid ja eelarved. Maksumus R $ 14,90 / ms või R 79,90 dollarit aastas.

Tuleb märkida, et erinevalt GuiaBollost pole Mobill teie pangakontoga ühendatud. Kõik kulud ja kulud registreeritakse käsitsi, igal kontol või krediitkaardil (kavas Lisatasu) kasutaja loodud. Sellest rakendusest on intelligentsed ressursid arvutuste, hinnangute ja näpunäidete tegemiseks. Kui ühelt poolt mängib ühenduse puudumine pangaga osa tööst kasutaja jaoks, siis teisalt võimaldab see aspekt salvestatud andmete täpsuse ja kontrolli all lisaks loenduspunktidele ka kasutajatele, kes kardavad oma süsteemile juurdepääsu võimaldavaid kolmanda osapoole süsteeme. pangaandmed.

Mobillsil on ka meeldiv liides, hõlpsalt navigeeritav ja ilma suuremate komplikatsioonideta, mis teeb sellest hea soovituse neile, kes otsivad kulude kontrollile käsitsi alternatiive. See on saadaval iOS-i rakenduses koos Apple Watchi rakendusega, nii Windowsi kui ka Androidi märkmete jaoks (viimane muide kuvab reklaame, kui te paketti ei telli) Lisatasu), välja arvatud veebiversioon.


Mobilli rakenduse ikoon - kulude kontroll

Minu säästud

Minu säästud

Minhas Economias esindab end finantsjuhina eriti veebis, see tähendab, et tema rakendust peetakse konkurentidega võrreldes vähem viimistletuks. Ja sel juhul on ennustus tõestatud: rakendus, isegi kui see ei saa kuupäeva ega kahjusta, on visuaalse täpsuse ja ressursside osas konkurentidest üks tase madalam.

Nagu Mobills, ei ühenda see teie pangakontoga ühendust, vaid võimaldab teil rakenduse liideses luua ainult "peegelkonto" ja edastada neile tehtud tehingud käsitsi. Ressursid ei ületa paljudes teistes rakendustes esitatud ressursse, see tähendab, et on võimalik saada oma laekumistest ja kuludest selge ülevaade, kui diagrammid on eraldatud kategooriate kaupa, luua eelarvekontroll paljudes väljades ja hankida aruandeid, mis on piisavalt nutikad ilma paljude komplikatsioonideta.

Nii nagu GuiaBolso pakub sihtkoha ressursse, on ka meil siin tööriist "Unistus", kus määrate teatud aja jooksul saavutatava väärtuse ja teenus hakkab teile andma näpunäiteid ja arvutama, mitu kuud on vaja salvestada, et sinna jõuda. Üldiselt on Minhas Economias mõistlik alternatiiv kulude kontrollile, kuid seda piirab asjaolu, et see on tööriist, mis näitab juba teie vanust ja kellel pole ka ressursse, mis teid enamusest eristaks. Platvorm on olemas nii veebis kui ka iOS-i ja Androidi rakendustes, alati täielikult tasuta.


Minu säästurakenduse ikoon

Moni

Moni

Kui otsite lihtsust, olete jõudnud õigesse kohta. Moni on siin testitud rakenduste hulgas esimene, mis rahvuslikus tootmises pakub väga lihtsat liidest, mis ei tundu ühilduvat looduslike iOS-i rakendustega, näiteks kalkulaatoritega.

See lihtsus laieneb ka selle funktsioonidele, nii et see pakub täielikult käsitsi, 100% turvalist ja isiklikku sisselogimist ilma ühenduse loomiseks väliste teenustega andmete hankimiseks või teabe sünkroonimiseks. Siin saate lisaks diagrammide ja eduaruannete (või tagastamise) õigeaegsele vaatamisele hallata oma kontot / krediitkaarti ja registreerida oma tehinguid.

Huvitav funktsioon, mis pole eakaaslastel tavaline, on tehingute jagamise võimalus teiste kasutajatega, mis peaaegu loob inimeste seas kulutamisvõrgustikud; See on väga kasulik näiteks siis, kui soovite perekonna kogu raha paremini visualiseerida ja kontrollida. Moni suurim puudus on see, et see on saadaval ainult iOS-is ja tasuta rakendus, mis nõuab ainult ka konto loomist tasuta, pilveandmete sünkroonimiseks ja pere jagamiseks.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Komplekt

Komplekt

Vahetult jääb iPhone'i rakenduse Organizze kohta mulje, et see näeb välja nagu Androidi rakendus, mida transporditakse ainult väljapoole ja mis on kasulik. Kõik Google'i liidese paradigmad, nagu ka külgmenüü, on eraldi teave kaardi kohta ja paremas alanurgas asuv terasnupp. Ja võib-olla tõendina selle kohta, et Mountain View hiiglane on teinud kasutajakogemuse alal väga head tööd, on Organizze selles võrdluses üks ilusamaid, sujuvamaid ja kasutajasõbralikumaid rakendusi.

Toiming sarnaneb tema konkurentidega: kasutajad loovad oma kontod või pangakontod, teatavad saadaolevad saldod ja nende kontodega seotud krediitkaardid, limiidid, sulgemiskuupäevad ja maksetähtajad; sealt edasi peab kasutaja käsitsi teavitama kõigi nende kontode ja kaartide sisenemist ja väljumist.

Organizze'il on aga huvitav kiri: kui kasutaja seda lubab, loeb ta telefoni teel saadud tekstisõnumeid ja tuvastab automaatselt pangast saadud sõnumid, kui teil neid pole, on enamiku Brasiilia pankade pakutav SMS-teenus hea viis teie konto jälgimiseks ja pettuste ärahoidmine. See funktsioon töötab hästi: pärast ostu sooritamist ja pangasõnumi kättesaamist, milles nõustatakse kaarditasusid summa ja asutamise kohta, saatis Organizze mulle teatise, milles palusin märkida, et "X" -tasu summa on koos kõnealuse kaupluse nime jaoks täpsustatud teabega .

Samuti saate korraldada tasumise korral korduvaid arveid, näiteks vee-, elektri-, Interneti- ja lastekoolid; o Määrake siis meelde automaatselt, kui arve maksetähtpäev läheneb. Siin on ka "Target" ressursse, kuid erinevad nendest, mida pakuvad GuiaBolso ja Minhas Economias: Organizze'is saate lihtsalt määrata igas kategoorias (toit, eluase, puhkus jne) kuus kulutatava väärtuse ja jälgida kulusid – selle perioodi väljaminekud annavad talle nõu, kui kulutamisharjumused on ettenähtust suuremad.

Organizze on kavas tasuta, suurema põhiressursiga, kuid maksab ka neile, kes on rohkem spetsialiseerunud: eest R $ 8 / ms, Saate võimaluse hallata krediitkaarte, seada eesmärke ja saada teavitusi aja jooksul. See on saadaval iOS-i ja Androidi tasuta rakenduses, aga ka väga täielikus veebiversioonis.


Rakenduse ikoon Organizze Gastos

Kulutatud

Kulutatud

Nagu Moni, on ka Spendee välismaine lavastus. Sarnasus lõpeb siiski sellega, et kui esimene paistab silma lihtsusega, mis on peaaegu lihtne, on selle võrdluse kõige täielikum rakendus teine. Lisaks GuiaBolsole on see siin ainus, mis pakub funktsioone otse teie pangakontoga ühenduse loomiseks, praegu toetatavateks asutusteks on Banco do Brasil, Bradesco, Citibank, Ita, Nubank ja Santander, mis on konkurentidest palju madalamal. .

Spendee operatsioon seoses pangaga oli väga rahuldust pakkuv ja ei kukkunud minu testiperioodil läbi, registreerides täpselt kõik kanded ja lahkudes kontolt koheselt ning koostades samal ajal kulude ja tulude aruandeid.

Rakenduse liides on väga sujuv ja hea maitsega, ehkki esmapilgul ilmnevatele väikestele juhenditele tuleb suunata väiksem kriitika, ülejäänud portugali keeles pole see siiski lokaliseeritud, kõik rakendused on hästi tõlgitud ja operatiivseid probleeme ei teki. samuti ei karda see kõige rohkem.

Spendee võtab erinevalt GuiaBolso'st selle ühenduse funktsiooni eest pangas tasu. Tasuta versioon võimaldab luua virtuaalseid kontosid kasutaja käsitsi administreerimisega. Lihtsam tasuline plaan, oma hinnaga 2 dollarit / ms, võimaldab luua mitu virtuaalset kontot, lisades lisaks võimaluse pereliikmetega jagada ühist rahakotti. Terviklik plaan alates 3 dollarit / ms, mis on varustatud võimalusega teie pangakontoga ühenduse loomiseks (muidugi lisaks kõigile ülaltoodule). See teenus on saadaval iOS-i rakendustes (koos rakendusega Apple Watch) ja Androidi ning lubab veebiversiooni viivitamatuks kaugjuurdepääsuks.


Rakenduse ikoonid kulutatud: finantskontroll

Raha Pro

Raha Pro

Unustage kõik kujundused puhas valge ja sujuva animatsiooni domineerimisega. Money Pro on juurfinantsrakendus, mis meenutab rohkem Yahoo Finance 2009 veebisaiti kui algset iOS-i rakendust 2017. Mulle meeldib see muidugi midagi väga isiklikku, kuid eriti ei usu ma, et rakenduse liides oleks lõbus, väga koormatud, tume, see tihedam ja aeglasem kui tema konkurendid. Õnneks pakub Money Pro kasutajatel teemade kaudu rakenduse välimust muuta, kuid miski ei soodusta muutusi pealaest jalatallani.

Raha Pro, isegi rohkem kui konkurendid, keskendub tänapäeva paradigmale: avaekraanil kuvatakse päeva kokkuvõte, kuvatakse kõik selleks kavandatud tulud ja kulud ning jäetakse meelde kõik makstavad arved (saate need korduvad tasud registreerida). Nagu kõik muu, on võimalik luua virtuaalne konto ja registreerida kõik tehingud käsitsi, siin pole teie pangakontoga otsest ühendust. Lisaks ei häiri ta tavalisi ressursse, mida tema konkurendid on ära kasutanud, tuginedes kulude analüüsi diagrammidele ja aruannetele, eesmärkide ja eelarvete seadmise võimalusele ning pangaväljavõtete importimisele.

Põhimõtteliselt Apple'i universumis asuva Money Pro arendaja iBearSofti fookusena on see teenus ainus Maci rakendustega loendis, mis on App Store'is saadaval (salgadssimos) 30 dollarit. IOS-i jaoks on olemas tasuta versioon, millel on ainult kõige põhilisemad funktsioonid, ja täielik rakendus, mis maksab 5 dollarit ning toob mõlematesse rakendustesse täismenüü funktsioone, nii tasuta kui ka tasulisi, pakkudes Apple Watchi versioone. Samuti on pere jagamise funktsioon, mille eest tasutakse tellimisega. 2 dollaritsamas kui kulud aastaringselt 12 dollarit.


Kahjuks ei leitud rakendust.


Raha Pro rakenduse ikoon: isiklik rahandus


Raha Pro rakenduse ikoon: isiklik rahandus

Lõpuks (mingeid punne pole ette nähtud, palun, või mu aju sulab) pole palju teha. seda Juhend see on teenus, mis tagab parima ressursside tasakaalu, meeldiva ja hõlpsasti kasutatava liidese ning hea hinnaga või, mis puutub selles, mitte midagi, veelgi paremaks. Isegi kui Kulutatud, selle peamine konkurent, esitleb rafineeritumat kujundust, selline väike kasum ei õigusta teise tellimuse maksmist.

Kuid see hinnang kehtib juhul, kui otsite täielikku rakendust, mis käsitleks teie finantselu kõiki aspekte poolautomaatselt. Kui otsite midagi lihtsamat, registreerige oma kontole õigeaegselt ja käsitsi mõned kulutused ja sissetulekud, see on tasuta plaan Komplekt Peate oma vajadused rahuldama ilma komplikatsioonideta.

Kas teil on muid ettepanekuid? Või olete endiselt Exceli ajastul ja kavatsete katsetada mõnda ülaltoodud varianti? Jätke oma näpunäited ja iseloomustused allpool ning vaatame tagasi teiste parimate ja suurepäraste rakenduste võrdlust. Loodame aidata!