VORTAL rakendab Sloveenias uuenduslikku värbamistehnoloogiat

E-lepingute spetsialiseerunud ettevõte VORTAL sõlmis Sloveenias veel ĂĽhe olulise lepingu, seekord pealinnas Ljubljanas. Ettevõte rakendab integreeritud elektroonilise riigihangete lahenduse. Avalduse kohaselt “paistab VORTALi platvorm silma tehnoloogiliselt kõige arenenuma lahendusena, mis võimaldab Ljubljana linnal rakendada kõige uuenduslikumat värbamisprotseduuri, nimelt dĂĽnaamilist omandamissĂĽsteemi”.

Nagu ta selgitab, võimaldab tema süsteem oste kiiremini teha, tugevdada läbipaistvuse põhimõtteid ja tagada ettevõtete suurem kaasamine nendesse riigihangete menetlustesse.

See leping tuleb kontekstis, mida ettevõtted tajuvad COVID-19 pandeemia tõttu väljakutsena, mis võimaldab ettevõtetel teha veel ĂĽks hĂĽpe digitaalsel teel, samuti avalikel ĂĽksustel, et tagada oma äri ja teenuste järjepidevus. kodanikele. “E-hanke lahendus osutub ettevõtete tugevaks liitlaseks, kui hästi osta ja rohkem mĂĽĂĽa, on äritegevuse järjepidevus kriitilise tähtsusega.”

VORTALil on nii Euroopas kui ka Ladina-Ameerikas üle 350 000 ettevõtte ja avaliku sektori üksuste kogukond, lisades, et see kavatseb 2020. aasta lõpuks kasvada kahekohalisena.