Vortal võitis Colombias 2,7 miljoni eurose projekti

Vortal võitis Colombias 2,7 miljoni eurose projekti

Vortali platvormi kasutavad 6500 kohaliku ja keskvalitsuse avalikku üksust. Hinnangute kohaselt haldab see aastaauhinda 20 miljardi USA dollari väärtuses ja kokku 600 tuhat avalikku menetlust.

Vortali valik otsustati avaliku konkursi raames, kus osalesid mitmed selle sektori ettevõtted. Platvormi pakkumiseks järgmise kahe aasta jooksul valiti Portugali tehnoloogia. Sel ajal värskendatakse valikuprotsessi.

2013. aastal on Vortali eesmärk suurendada oma käivet 15%. Järgmisel aastal on kasvuprognoosiks 25%, mida toetavad rahvusvahelise äri ootused.

Ettevõtte kasvatamiseks tugevdas Vortal meeskonda, mis peaks kasvama 40%. Vortali president Rui Dias Ferreira ütles hiljuti TeK-le antud intervjuus, et ettevõttes töötab praegu umbes 100 töötajat.

Rahvusvahelise äritegevuse osas on Euroopa 2014. aastal Vortali äritegevuses maailma kõige asjakohasem piirkond oma tulude kaalukuse tõttu, kuid ettevõte rõhutas ka Colombias allkirjastatud uute lepingute olulisust. Kokkulepe võimaldab ettevõttel oma tehnoloogiat Ladina-Ameerika turul reklaamida ja uurida uusi võimalusi.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi