Walli abil saate oma nutitelefoni jaoks originaalsed taustapildid leida

Walli abil saate oma nutitelefoni jaoks originaalsed taustapildid leida

Walli pakub kasutajatele ainulaadset Androidi ja iOS-i taustapiltide kollektsiooni, pakkudes samas vähem tuntud graafikutele ruumi oma tööde tutvustamiseks miljonitele vaatajatele. Walli meeskond valib nende loomingu põhjal hoolikalt kunstnikke kogu maailmast, kõige erinevamate stiilide hulgast. Lisaks on graafikutele rahaline tasu, kuna rakendus jagab osa oma kasumist disaineritega, kellega koostööd tehakse.

Start-menüü on jagatud nelja ossa: kategooriad, hiljutised, populaarsed ja esiletõstetud (mis sisaldab Walli meeskonna soovitatud taustapilte). Kategooriate hulgast leiame väga erinevaid kohti, mida saate otsida, kuni leiate soovitud taustapildi, mis hõlmab muu hulgas loomi, ruumi või loodust.

HD-formaadis on üle 3000 taustapildi, mis sisaldavad linki iga esitaja profiilile. Nii on lühikese eluloo ning linkide kaudu tema ametlikule veebisaidile ja sotsiaalvõrgustikele võimalik juurde pääseda kõigile tema pakutavatele töödele peale pildi autori kohta lisateabe saamise.

Rakenduse uusim versioon sisaldab funktsiooni, mis võimaldab esitusloendite loomisel taustapilti automaatselt muuta. Kasutaja valib pildi, mida ta soovib näha, ja Walli paljundab selle taustpildi juhuslikult.

Walli on Androidile tasuta saadaval Google Plays ja iOS-ile App Store’is.