WAR-i lauamäng tuleb Androidi ja iOS-i

Kuulsa WAR-lauamängu fännidel on võimalus oma arvutites ja tahvelarvutites digitaalselt kogeda sõjastrateegiat.

Kuulus lauamängu fänn SÕDA on võimalus kogeda sõjastrateegiat digitaalselt oma arvutites ja tahvelarvutites. Sel päeval, 1. oktoobril, tiitel Kasvada, mis lisab kuni 2,5 miljonit Brasiilias müüdud ühikut, saate tasuta veebiversiooni, mis on saadaval veebisaidile interneti lehitsejaja süsteemi jaoks Android ja iOS. Käivitati 1972. aastal SÕDA on Brasiilias välja töötatud strateegiažanri esimene lauamäng. Digitaalne versioon, teinud Sioux, vastutab mängude digiteerimise ja avaldamise eest Kasvada, kannab originaalist samu omadusi: territooriumi vallutamine, armee ja lahing.

Sõda: klassikaline laudversioon

„Sõda on suurepärane toode ja selle viimine digitaalsesse keskkonda on privileeg. Tööle kulus kuid ja lootsime fännide kaasamisele, kes katsetasid mängu beetaversioonis ja andsid meile tagasisidet selle parandamiseks, ӟtles Danilo Parise, ettevõtte turundus- ja toodete direktor. Sioux. “Suur erinevus on see, et esimest korda ei pea mängijad mängimiseks ĂĽhes kohas olema. SEE mitmikmängu reĹľiim võrgus võimaldab kuni kuus inimest Interneti kaudu koos mängida “ristplatvorm“Sõltumata sellest, millist tĂĽĂĽpi seadet nad mängule pääsemiseks kasutavad,” kommenteeris peadirektor Marcelo Rovai Kasvada.

See tähendab, et mängijad, kes eelistavad arvutit või tahvelarvutit, saavad osaleda samas mängus samaaegselt. Teisalt, kui kavatsetakse sõpradega privaatselt mängida, on selleks ka võimalus kohalikud mängud kuni kuuele inimesele; või üksik mängija, mängis arvuti vastu.

Tasuta Androidi ja iOS-i rakendused

Portaal GrowGames aktsepteerima ka teiste ettevõtete, näiteks Pilt ja tegevus, Super Trump, Super Ilves ja See tekitab segadust, lisaks tulevastele väljaannetele Ave Caesar, Quest ja Põrgu. Kõik mängud on saadaval tasuta, mudelites tasuta mängida, kuid mängijad saavad tellida igakuise kanali alates 14,90 R $, et saada selliseid eeliseid nagu piiramatud mängud, eksklusiivsed pakkumised ja tooted; või nad saavad osta krediiti ühe mängu jaoks.

Uurimiseks ja mängimiseks kĂĽlastage saiti www.growgames.com.br või laadige rakendus alla aadressilt Google Play või Apple’i App Store.