Warren Buffett: "Meil on umbes 5% Apple'ist, kuid ma tahan sellest 100% -liselt omada"

Pärast enam kui 75 miljoni Apple'i aktsia ostmise teadaannet Warren Buffett, Selgus intervjuu käigus Berkshire Hathaway suurim aktsionär CNBC kes kavatseb omandada ettevõtte uusi aktsiaid, kui hind on investeeringu jaoks sobiv.

ettevõte, mis mulle väga meeldib. Meil on umbes 5% Apple'ist, kuid ma tahan, et see 100% kuuluks.

Praegu on Berkshire Hathaway Apple'i suuruselt kolmas aktsionär, investeerimishaldusettevõtete Vanguard Group ja BlackRock taga.

Uudisteagentuuri andmetel Reuters, ütles Buffett Berkshire Hathaway aktsionäride koosolekul, et Apple on välja töötanud toote, mis on seotud tarbijatega ja mis hõlmab selle ökosüsteemi üha rohkem inimesi.

Küsides Apple'i aktsiate tagasiostmist 100 miljardi dollari väärtuses, kommenteeris Buffett, et see oli hiiglasliku Cupertino nutikas investeering.

hea idee, parem kui kulutada raha teistele ettevõtetele, mille puuduseks on see, et nad pole Apple. Nad (Apple) ei leia 50 miljardit ega 100 miljardit dollarit omandamistehingutest, mida nad saavad osta õiglase hinnaga, mis on tõeliselt lisaaine.

Ma välja kuulutatud aktsiate tagasiostmine aitas kaasa nii ettevõttele kui ka teistele investoritele, kuna see aitas kaasa aktsia hinna kallinemisele. Tänaseks on ettevõte alates programmi käivitamisest 2012. aastal tootnud omakapitali tagasi 275 miljardit dollarit.

läbi Recode