contador gratis Saltar al contenido

watchOS 3.2 on kõnede jaoks uue värviga; Analüütikud panustavad mobiilsideühendusega kolmanda põlvkonna Apple Watchi

Warna baru pada wajah Apple Watch - watchOS 3.2

See on uus asi, mida paljud inimesed ei märka: watchOS 3.2, Apple on vaikselt kaasatud kuus uut värvi (Plen, udusinine, taevasinine, camlia, flamingo ja veeris) kõne jaoks, mis vastab äsja turule tulnud käevõrule.

Uued värvid Apple Watchi esiküljel - watchOS 3.2

J os Apple Nike + WatchOmakorda võitsid nad eksklusiivsete kõnede Nike + Digital ja Nike + Analgico eest ka kuus uut värvi (sinine, indigo, lilla pulber, hele lilla, antratsiit ja särav luu).

Uued värvid Apple Watchi esiküljel - watchOS 3.2

Varem oli võimalik valida ainult kolme valiku vahel (valge, valge /volt ja volt).

Uued värvid Apple Watchi esiküljel - watchOS 3.2

Sellega seotud märkuses analüütik Christopher Rolland, reisinud Susquehanna Financial Groupilt, hiljuti Aasiasse ja naasnud sealt tagasi kuumana peetava teabega. Kõige mõjukam on kahtlemata võimalus, et kolmanda põlvkonna Apple Watch, mida võib nimetada Apple Watch Series 3-ks, on mobiilsideühendusega (4G / LTE). Muide, see pole uus kuulujutt.

Seadmel ei pea olema salve /pesa SIM-kaardi jaoks; nagu me teame, on Ma tänapäeval nn Apple SIM. IPad Pro 9,7 tolli ja praegu ainult selle kohal on see tehnoloogia tootesse täielikult integreeritud (mitte see, mille salve panite, Apple on kõik seadmesse sisse ehitanud).

Arvestades Apple Watchi suurust, on ettevõtetel mõistlik valida selle tehnoloogia kasutamine, kui neil on tõepoolest 100% ettepoole ühendatud kellakujundus, mis kindlasti muudab seadme iPhoneist palju vähem sõltuvaks. Kuid aku on olemas

(9to5Maci, AppleInsideri kaudu)