PRIJAVE

watchOS 5: kuidas pääseda juhtimis- ja teavituskeskusele mis tahes ekraanil

seda watchOS on esimesest Apple Watchist alates palju kasvanud, 2015. aastal nii palju, et väga suletud ja ebaefektiivsest süsteemist alates selle esimeses versioonis võib tänapäeva viga lugeda (peaaegu) küpseks opsüsteemiks, millel on järjepidev liidese idee, ökosüsteem, mis kindel ja reaalne utiliit kasutajatele.

WatchOS 5 on selle arengu ülim tõend koos rea täiustustega, nii suurte kui ka väikeste abil, mis on viinud süsteemi võrreldamatu küpsusfaasi. Tegelikult nii palju, et kõiki pisidetaile pole leitud. Näha tahtma? Vaadake lihtsalt seda kiiret näpunäidet, kuidas juurde pääseda Juhtimiskeskus ja Teatamine suvaliselt kellaekraanilt.

Kui te ei mäleta, pääseb neile süsteemi kahele elemendile varem juurde ainult kella pinnalt, st peate topelttoimingu tegema, vajutades Digitaalne kroon tunni aja juurde naasmiseks libistage märguannetele või kiirjuhtimise otsetetele juurdepääsu saamiseks üles või alla. Enam mitte.

Märguannetele otse ekraanilt või rakendusest juurde pääsemiseks koputage ja hoidke lihtsalt ekraani ülaosa. Mõne hetke pärast ilmus ekraanile väike tükk teavituskeskust; kui see juhtub, libistage lihtsalt sõrm alla ja see ilmub teie silme ette, ilma et peaksite rakendusest või tegevusest lahkuma.

Tühistage Apple Watchi juhtimiskeskusPilt: iPhone'i häkked

Juhtimiskeskus kuvatakse samamoodi: hoidke lihtsalt sõrme ekraani allosas ja libistage aknatüki üles. Valmis!

Kas sulle meeldib nipp? Jätke täiendus või võimalikud küsimused allpool. Kohtume hiljem!

näpunäide alates @ vini1914

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH