WatchOS 7 funktsiooni, mis tuletab meile meelde, et peaksime käsi pesema, on oodata enne uut koronaviirust

WatchOS 7 funktsiooni, mis tuletab meile meelde, et peaksime käsi pesema, on oodata enne uut koronaviirust

Üks uudiseid watchOS 7 Ajakohasem on aeg, kus elame, uus rakendus, mis aitab meil hoida isiklikku hügieeni, meenutades sageli käsi pesemist. Nagu me teame, uus pandeemia koroona viirus (COVID-19) on selle lihtsa lähenemisviisi olulisemaks muutnud kui kunagi varem, et vältida enese saastumist ja muidugi vähendada teiste saastumise ohtu.

Vastupidiselt sellele, mida paljud arvasid, ei arendatud neid ressursse “kiirustades”, reageerides COVID-19 põhjustatud kriisile; tegelikult on see aastate jooksul olnud arengus, vastavalt uuele aruandele TechCrunch.

Erinevalt teistest Apple’i kiireloomulistest algatustest uue koroonaviiruse pandeemia tõttu ei ehitatud Apple Watchi kätehĂĽgieeni rakendust ĂĽleöö. Kõne oli tehnoloogia asepresidendi Kevin Lynchi sõnul aastatepikkuse töö ja järjestikuste katse-eksituse tulemus.

Täpsemalt öeldes töötab rakendus Apple Watchi ja watchOS 7 kombineeritud riistvaraomaduste põhjal: kiirendusmõõtur, mis tuvastab kasutaja kätehügieeni ajal liikumise ja lööb kellast välised helid, et tuvastada õhetust. käeulatusest väljas.

Lisaks ühendab see rakendus mitmeid Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) soovitusi, sealhulgas pesuaeg peaks olema vähemalt 20 sekundit. Selles mõttes, kui hakkate käsi pesema, arvutab kell selle aja väga intuitiivse animatsiooniga.

WatchOS 7 kätepesu funktsioon

Täpselt nagu rakendus Breathe (Hingetõmme), kantakse kätehĂĽgieeni andmed rakendusse Health (Tervis), mis näitab teile selle protsessi sagedust ja kestust – lisaks teabele käte pesemise tähtsuse kohta ĂĽldise tervise seisukohalt.

Lõpuks kirjeldab Apple ĂĽldiselt, kuidas watchOS-i kasutamist “avada”, et arstid saaksid kasutada ja jälgida oma patsientide Apple Watches pandeemia perioodil kogutud andmeid. Vaatamata sellele ei väida Apple vidina potentsiaali viiruste diagnoosimisel:

Kuigi me pole spetsiaalselt uurinud, kuidas Apple Watch suudab COVID-19 jälgida, on meil hea meel toetada uuringuid, mida meditsiinikogukond praegu teeb. Toetame tõesti nende algatusi, koolitame selles valdkonnas oma kolleege ja on hea meel näha, mida nad on saavutanud.

Tegelikult on Apple Watchi tervislikud omadused väga lahedad – ja minu arvates ka vajalikud.


Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 3 599,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 333,25Suurus: 40mm või 44mmMaterjal: alumiinium, roostevaba teras, titaan või keraamikaFunktsioonid: GPS või GPS + mobiilVärv: erinevadKäivitatud: September 2019

Nupp - osta kohe