WatchOS 7 “Laste režiim” võib muuta tegevusrõngaste toimimist

IgaĂĽks, kes on viimaste nädalate jooksul jälginud Apple’i pealkirju, on sellest kindlasti lugenud 9 kuni 5 Mac, kes – kuidagi – sai prooviversiooni iOS 14 ja paljastada iidse kaare saladused seoses paljude ettevõtte tulevaste toodete ja teenustega.

Nende leidude hulgas viitavad mõned neist õunakell ja watchOS 7: nagu me selle artikli sisse toome, peaks kella opsĂĽsteemi järgmine versioon tooma uudiseid, nagu kiire jagamine, uus tahhĂĽmeetriga dial ja “LastereĹľiim”. Täna leiab sait selle viimase elemendi kohta ĂĽha rohkem teavet.

LĂĽhidalt, „Laste reĹľiim” võimaldab vanematel või eestkostjatel sĂĽnkroonida oma laste Apple Watch oma iPhone’iga, juhtides selliseid aspekte nagu kasutusaeg, heakskiidetud rakendused ja sisu ning palju muud. See põhjustab teie lapse kella muutumist mitmel viisil – sealhulgas 9 kuni 5 Mac, kuulus tegevusrõngas.

Täiskasvanute puhul registreerib rõngas kolm elementi: päeva jooksul kulutatud aktiivsete kalorite arv, treenimiseks kuluv aeg ja aeg, mil seisate või liigute ratastoolis. Laste režiimi puhul on see esimene mõõdik, mida saab muuta: konkreetse kulutatud kalorite arvu asemel arvutab Apple Watch aeg liigub.

Muudatused tehakse selleks, et julgustada lapsi dĂĽnaamilisemalt liikuma – lõppude lõpuks on väikelaste jaoks palju lõbusam saada teatisi, milles soovitatakse mõnda sporti harrastada, kui muud hoiatused, mida peate näiteks kulutamiseks kulutama 10 minutit. 100 kalorit.

Vanemad või eestkostjad saavad oma iPhone’is seadistada laste liikumiseesmärke – see tähendab minutite arvu päevas, mida nad eeldavad kehalise tegevuse harrastamiseks või lihtsalt ringi liikumiseks. Selle mõõdiku jaoks on “tavaline” aeg, kuid Apple pole seda veel kindlaks määranud.

Uudised peaksid olema saadaval watchOS 7 jaoks ja loomulikult jõuavad need kõigi kelladeni, mis on võimelised sĂĽsteemi tulevasi versioone installima – see tähendab viimaste kuulujutude järgi kõiki Apple Watch Series 3.


Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 3 599,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 333,25Suurus: 40mm või 44mmMaterjal: alumiinium, roostevaba teras, titaan või keraamikaFunktsioonid: GPS või GPS + mobiilVärv: erinevadKäivitatud: September 2019

Nupp - osta kohe