Pintasan Siri di Waze

Waze toetab nĂĽĂĽd Siri otseteid; Pixelmator [Pro], Halide, Lightroom ja Obscura 2 said ka uudiseid

Siin oleme naasnud App Store’i asjakohaste ja / või populaarsete rakenduste kõige olulisemate värskendustega! Heidame neile pilgu.

Waze


Waze'i rakenduse ikoon - GPS ja reaalajas liiklus

Üks populaarsemaid navigeerimisrakendusi maailmas on võitnud ühe kasutajate poolt kõige enam soovitud funktsiooni: tugi Otseteed.

Siri otseteed Waze'is

Uuenduste abil saavad kasutajad viisardi abil konfigureerida käske, mis suunavad neid otse rakendusesiseste toimingute juurde, näiteks „viige mind koju” või „viige mind [lugar favorito]Kasutaja saab käske salvestada, et saaksite neid oma lemmiklausetega kohandada.

Pixelmator


Pixelmatori rakenduse ikoon

Populaarse pildiredaktori iOS-i versiooni on uuendatud, et see toetaks uut iPad Pro 11 ja 12,9 tolli.

Selle muudatusega kohandub rakendus suurepäraselt uue tahvelarvuti ekraani eraldusvõimega ja toetab ka teise põlvkonna Apple Pencili – sealhulgas kahe puudutusega Ĺľeste, mis järgivad kasutajate poolt konfigureeritud käitumist.

Pixelmator 2.4.4 parandab ka mõned rakenduse eelmise versiooni vead, näiteks kohandamine, mis ei tööta teatud redigeerimispiirkondades, ja tsentraliseerimise tõrge, mis ei paiguta sisu ekraanile õigesti.

Pixelmator Pro


Pixelmator Pro rakenduse ikoon

Samal ajal saab Pixelmator Pro for Mac ka õiglase osa uudistest. Peaasi: tarkvara saab nĂĽĂĽd jäädvustatud fotosid importida PortreereĹľiim iPhone’is (töötab operatsioonisĂĽsteemiga iOS 12 või uuem) ning eraldage objektid ja taustad mitmekihiliselt.

PortreereĹľiimis tehtud fotode importimisel on kihimaskid vaikimisi keelatud; lihtsalt paremklõpsake seda ja klõpsake selle tegemiseks nuppu “Aktiveeri mask”. Sel viisil on võimalik tausta ja objekte eraldi redigeerida või efekte rakendada.

Teine Pixelmator Pro 1.3.1 uudsus on uus käitumine uute dokumentide avamisel: nüüd avanevad need vaikimisi uute akende asemel uutel vahelehtedel. Uuenduses on ka uued kiirklahvid, mis võimaldavad kiiret juurdepääsu teatud funktsioonidele.

Halogeniid


Halide Kaamera rakenduse ikoon

Halide on võitnud tähelepanu keskpunkti funktsiooniga Smart RAW (millest oleme siin rääkinud) ning fotograafiarakenduse uusim värskendus toob masinaõppevahenditesse värskenduse, mis muudab selle veelgi nutikamaks – ehkki arendajad pole täpselt kindlaks määranud, mis viisil.

Haliid 1.12 toob ka pildistusekraanile uue värvihistogrammi, mis on teile väga kasulik analüüsimiseks, millised RGB väärtused on fotol enam-vähem eksponeeritud.

Põgeneda 2


Obscura kaamera rakenduse ikoon

Teine ĂĽlipopulaarne fotorakendus Obscura 2 lisas oma viimases värskenduses ka hõivamisekraanile histogrammi – ja uudised ei peatu sellega.

Ka pildivaatur on saanud täienduse ja viib nüüd teabe (metaandmed, muutmisajaloo ja muu) hõlpsasti loetavale kaardile. IPadis aitavad uued kiirklahvid kasutajatel hõlpsasti teekides liikuda ja ekraane hõivata.

Lightroom CC

Lõpuks värskendus, mida pole App Store’is, kuid mis vajab kommenteerimist: Adobe lisas hulga uusi funktsioone Lightroom CC, teie hulgifototöötlusrakendus. Peamine täiendus on uus tööriist nimega Suurendage ĂĽksikasju, mis kasutab Sensei (ettevõtte masinõppevahend) nii eraldusvõime ja määratluse kui ka fotode parandamiseks.

Adobe sõnul võib see funktsioon suurendada foto määratlust kuni 30% – kui see on endiselt RAW-vormingus. Praegu jõuab see tööriist ainult Lightroom CC ja Lightroom Classic Maci ja PC jaoks; iOS-i versioon saab selle varsti kätte. Seda on hea meeles pidada, sest see võtab uusima sĂĽsteemi Suurendage ĂĽksikasju töötab ainult MacOS 10.13 High Sierra või uuemates versioonides.

Lightroom CC-i uus tööriist eraldusvõime suurendamiseks - suurenemise detail

Lightroom CC saab ka mõned funktsioonid, mis on endiselt olemas ainult Lightroom Classic’is: võimalus ĂĽhendada mitu fotot ĂĽhe panoraami või HDR-pildiga, täiustatud kohandamine foto konkreetsetele aladele ja viide väljalõiked – see tähendab, et pildi alad on täiesti valged või ĂĽleni mustad.