contador gratis Saltar al contenido

Waze töötab võrguühenduseta? 5 küsimust ja vastust GPS-i rakenduste kohta | Kaart ja asukoht

Waze töötab võrguühenduseta? 5 küsimust ja vastust GPS-i rakenduste kohta | Kaart ja asukoht

Waze on GPS-i navigeerimisrakendus, mis aitab autojuhtidel sihtkohta jõuda. See teenus on saadaval Androidi ja iPhone'i jaoks (iOS) ning see pakub uusimat teavet liiklusolude, õnnetuste, politsei välkude, teesulgude ja ilmastikuolude kohta vastavalt kasutaja suhtlusele reaalajas. Kasutamise ajal võib tekkida mõni küsimus rakenduse kohta. Kuidas töötab Waze võrguühenduseta? Mis on Waze'i kaardi sümbol? Võtke allpool oma viis küsimust ja vastust Waze'i kohta.

LUGEGE: Waze hakkab tasulisi hindu näitama Brasiilias; vaata uudiseid

Waze töötab võrguühenduseta? 5 küsimust ja vastust GPS-i rakenduste kohta

Waze töötab võrguühenduseta? 5 küsimust ja vastust GPS-i rakenduste kohta

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Kas Waze töötab võrguühenduseta?

Kõigi Waze'i funktsioonide kasutamiseks peate olema ühendatud Internetiga, kuna liiklusteavet muudetakse reaalajas ja ühendus tagab uuendatud kaardi. Isegi siis on võimalik marsruuti salvestada, kui teil pole mobiilsideandmeid, kasutades rakenduses trikke. Kuid sel juhul on vaja otsida sihtkoht kohast, kus telefon on endiselt Interneti-ühendusega, ja marsruut salvestatakse rakenduses alles pärast seda, kui Waze marsruudi laadib.

Võrguühenduseta Waze'i fotode kasutamine: Reproduo / Helito BeggioraVõrguühenduseta Waze'i fotode kasutamine: Reproduo / Helito Beggiora

Võrguühenduseta Waze'i fotode kasutamine: Reproduo / Helito Beggiora

Iisraelist pärit ettevõte loodi FreeMap Israel projekti kaudu, mille eesmärk on ehitada tasuta digitaalne andmebaas, mille valmistajate kogukond aitab peaaegu täielikult. FreeMap Israel loojad ühendasid veel kaks partnerit ja 2008. aastal tuli Waze välja nimega LinQmap, kuid peagi toimusid praeguses pealkirjas muudatused.

Mõiste Waze tuleb ingliskeelsest viisist, mis tähendab maanteed. Sõna kannab ideesid erinevatest radadest, mis tuleb soovitud eesmärkide saavutamiseks kulgeda. 2013. aastal ostis ettevõtte Google ja sellest ajast alates on ettevõttel Waze'i õigused.

3. Kuidas Waze raha teenib?

Waze Ads on GPS-rakenduste peamine sissetulekuallikas. See teenus vastutab asukohtade ja ettevõtete reklaamide kuvamise eest kasutaja reisi ajal. Restoranid, toidupoed ja kohvikud näitavad oma kuulutusi ja pakuvad autojuhtidele nende asukoha järgi allahindlusi.

Reklaam on rakenduses saadaval kolmel viisil: kaubamärgiga nööpnõelad (navigatsioonikaardil asuvad tihvtid), digitaalsed teadetetahvlid (mis kuvatakse draiveri peatamisel) ja rakenduses reklaamitavate otsingutulemuste kaasamine.

4. Waze hoiatab radarit ja / või näitab välku?

Waze on koostöörakendus, seega annab kasutaja ise signaali, kus radar ja välklamp asuvad. Selleks koputage lihtsalt "Alert" ja valige "radar", et valida paigaldatud kaamera tüüp.

Ole kaastöötaja ja käivita Waze'is hoiatusi Foto: Marcela Franco / TechtudoOle kaastöötaja ja käivita Waze'is hoiatusi Foto: Marcela Franco / Techtudo

Ole kaastöötaja ja käivita Waze'is hoiatusi Foto: Marcela Franco / Techtudo

5. Kuidas mõistate Waze'i sümbolit?

Sellel rakendusel on kaardil mitu sümbolit. Nööpnõelte hulgas on muu hulgas oht (hüüumärk), vestlus (mida tähistavad rohelised õhupallid), välk (politsei ikoon). Waze võimaldab kasutajatel marsruudi teatud osades jagada oma meeleolu teiste autojuhtidega. Meeleoluvalikud ulatuvad pettumusest unisuseni.

Fotol annab koonus radarisignaali ja töötab Waze kaardil.Foto: Marcela Franco / TechtudoFotol annab koonus radarisignaali ja töötab Waze kaardil.Foto: Marcela Franco / Techtudo

Fotol annab koonus radarisignaali ja töötab Waze kaardil Foto: Marcela Franco / Techtudo

Lula hääl segaduses? Esitage TechTudo foorumis küsimusi.

Mobiiltelefoni GPS-i kasutamine ilma Internetita: otsige rakendusi võrguühenduseta

Mobiiltelefoni GPS-i kasutamine ilma Internetita: otsige rakendusi võrguühenduseta