Web Summit avab programmi Inspire, kus õpilastele on 6000 piletit

Nagu viimastel aastatel on tavaks saanud, avab veebi tippkohtumine rakendusi õpilastele, kes soovivad osaleda tehnikaürituste konverentsidel, kuid sel aastal on saadaval olevate tööriistade osas uudiseid.

17–26-aastased õpilased saavad osta 6 tuhat piletit, et pääseda üheks päevaks Altice Arena pealavale. Maksmisele kuuluv hind on 8,5 eurot, mis on märkimisväärne soodustus võrreldes teiste konverentsil osalejate sisseastumistasudega.

Selle aasta uudsus on konverentsirakenduse reaalajas tõlkimine inglise keelest portugali keelde ainult pealaval. See tööriist ei ole mõeldud ainult õpilastele ja seda saavad kasutada kõik veebi tippkohtumisel osalejad.

Organisatsioon selgitas avalduses, et oli testinud hiina keelt RISE-l, konverentsil, mida ta Aasias korraldab, ja et Lissabonis lisatakse veel kolm keelt: portugali, hispaania ja jaapani.

Web Summit käivitas INSPIRE programmi 2016. aastal ja sai ĂĽle 120 000 taotluse. Web Summit’i tegevjuht Paddy Cosgrave tunneb rõõmu liitumisest, kuid loodab ka, et uued tõlkevahendid võimaldavad kõnelejatel endast parima anda ja publik saab sellest palju rohkem kasu.

Piletite saamiseks peavad õpilased registreeruma INSPIRE veebisaidil ja valima päeva, kus nad soovivad osaleda.

Toimetuse märkus: uudiseid on täiendatud lisateabega.