Webflow abil saate tundlike ja interaktiivsete saitide loomisel CSS-i või JavaScripti unustada

Interaktiivse ja tundliku veebisaidi loomine võib olla tõeline mõistatus neile, kes sellest teemast eriti ei tea. Kuid Webflow veebisait kavatseb seda ülesannet hõlbustada ja pakub selleks mitmeid tööriistu mitte ainult neile, kes pole piirkonnas, vaid ka professionaalidele, veebidisaineritele, arendajatele ja turundajatele.

Enne oma uue projekti alustamist selgitab tasuta platvorm didaktilisel viisil ja läbi kogu senise veebi arenduse kronoloogia. Ăślesande alustamiseks peate saidil looma konto või lihtsalt linkima oma Google’i konto.

Veebivoog “data-title =” Veebivoog – veebivoo abil saate tundlike ja interaktiivsete saitide loomisel unustada CSS-i või JavaScripti – SAPO Tech “> Voogesitage veebi

Kui see protseduur on lõpule viidud, on Webflowl teile mingisugune küsimustik, mis vastab teie vajadustele ja ootustele paremini kohandatud viisil. Mõni küsimus sisaldab näiteks teie elukutset, veebisaidi loomise kogemust ja seda, mida soovite konkreetselt arendada, näiteks ajaveeb või portfell.

Seejärel saate valida mitme võimaluse vahel, alustades nullist või Webflow näpunäidete abil. Parallaksi, skaala, liikumise ja tekstiefektid on mõned platvormi funktsioonid, kuhu saate integreerida After Effectsi või Lottie Animatsiooni loodud animatsioone.