WeChat saabus Brasiiliasse, et proovida WhatsAppi kukutada

Wechat

Brasiilia on kogu maailmas ettevõtete, sealhulgas sõnumirakenduste ettevõtete ristliinil. Pärast seda, kui WhatsApp on pööranud erilist tähelepanu meie riigile ja isegi Rida Brasiilia teleris reklaamida, on aeg selleks Wechat elas siia, et konkureerida meie ägedal turul.

WeChat on Hiinas liider ja soovib levida teistesse maailma riikidesse. Ja Brasiiliat näeb ta suurepärase võimalusena, kuna seda peetakse lähiaastate üheks mobiilside turu hiiglaseks. Siin on vaatajaskonna eelistustes domineeriv sõnumirakendus Mis on valesti See on Facebook Messenger.

Ettevõte pidas teisipäeval kohtumist ajakirjanduse ja blogijatega, et tutvustada ametlikku turule toomist, kus oli ka telereklaam, kus mängis maailma parim mängija Lionel Messi.

Kuid mis teeb WeChati teistsuguseks?

Nagu reklaamis näha, võimaldab see lisaks tekstisõnumitele ka “elavat” heli ja videot, näiteks FaceTime. Ja Apple’i lahenduse suur eelis on see, et WeChat on mitme platvormiga, see töötab ka Androidi, Windows Phone’i, BlackBerry ja Interneti-brauserites. Kuid FaceTime võidab endiselt heli- ja videokvaliteedis.

Teine tõeliselt lahe punkt on „live chat”, mis on nagu a raadiosaatja kahe või enama inimese vahel. See muudab teie iPhone praktiliselt raadioks (Nexteli tĂĽĂĽp), kus vajutate teiste inimestega rääkimiseks nuppu ja ootate siis nende vastust (see on kuulus “vajutage rääkima“. Lahe on see, et ĂĽlekanne oli reaalajas ja mitte saadetud kaadrid.

WeChat WeChat

Sellel on ka lai valik animeeritud emotikone, Aasia palavik.

Wechat

Hiinas toimib WeChat ka e-rahakotina, et kasutada iPhone’i makseviisina akrediteeritud ettevõtetes, näiteks McDonaldsis. Idee on tulevikus proovida seda tĂĽĂĽpi funktsionaalsust kasutusele võtta ka Brasiilias, kui kasutajaskond on palju suurem.

Tasub alla laadida, sest see on tasuta. Ja erinevalt WhatsAppist saab seda installida ka iPadidesse ja iPodidesse, kuna see võimaldab konto seostada e-posti aadressidega.

Tasuta