WeDo kasvab jätkuvalt, kuigi puuduvad mõned kliendid

Iga aasta, WeDo tehnoloogia mai alguses Lissabonis üle 250 spetsialisti ja juhi ning 60 telekommunikatsioonioperaatorit 50 riigist. Sel aastal on peale trendi arutamise nagu IoT, tehisintellekt ja täpsem analüüs kaks peamist teemat, mida arutati ja esitati väljaande 13. väljaandes. WeDo Technologies ülemaailmne kasutajate rühm 2018, juhtus Cascaisis.

Tuleb meeles pidada, et kuigi Pilvele panustamine pole midagi uut, Portugali tehnoloogiaettevõte esitleb RAID.Cloudi eelmise aasta väljaandes olid lahendused selgelt orienteeritud teenustarkvara mudelile, muutsid kontseptsioone ja võimaldasid WeDo Technologiesil ja klientidel tehnoloogilistele muutustele ja turule endale kiiremini reageerida.

Kuigi sellel lahendusel on “suur voorus ja konkurentsieelis peaaegu kohe installida ja teha”, paljastas WeDo tegevjuht SAPO TEK-ile, et “projekti areng on olnud aeglane”.

Esiteks on meie klientide jaoks, kes töötavad pettustega, asjade omamine kontseptuaalselt riskantsem. Sel põhjusel on meil “evangeelne” aspekt, ĂĽtleb Rui Paiva, lisades, et ettevõtte äritĂĽĂĽbile omane suur teabemaht “on mõnes mõttes ka muutuste takistuseks”.

Seetõttu on lahendus ühendada kaks maailma, see tähendab, et see, mis tehakse, jääb samaks, kusjuures iga klient hoiab asju endas installitud ja uut teavet postitatakse selles uues vormingus.

“LĂĽhidalt: kõik uus tehakse pilves ja siis otsustab klient, kas ta võtab selle ja sukeldub kohalikku sĂĽsteemi või vastupidi, uued asjad on alati olemas ja vanimad, sel päeval, kui nad tahavad areneda, siis nad arenenud selles suunas. Seetõttu oleme selles õppimises, ”selgitas ettevõtja.

Rahvusvahelise turu tipus on ettevõte telekommunikatsioonioperaatorite pettuste haldamise ja tulude tagamise tarkvara juhtpositsioonil maailmas, eksportides lahendusi 110 riiki, ekspordikaal moodustab umbes 80% ärist.

Pettuste haldamise tarkvara ja operaatorite tulutagatis on tehnoloogiaettevõtete enim eksporditud lahendused ja Rui Paiva selgitab, et „kui me pöördume klientide poole ja ĂĽtleme, et nad kaotavad palju raha, ja see, isegi kui nad enam ei mĂĽĂĽ, parandavad kõik. ilmnenud vigade korral tõuseb kasumlikkus hĂĽppeliselt “.

“Tavaliselt suureneb selle sĂĽsteemi installimisega kasumlikkus vahemikus 0,5% kuni 8% ja kui me räägime miljardeid teenivatest ettevõtetest, tähendab see palju raha,” selgitas WeDo tegevjuht.