contador gratis Skip to content

WhatsApi rike: kasutaja kurdab, et rakendus pole avatud | Rakendus

Coronavrus: WhatsApp avab saidi, kuidas vältida Covid-19 | Sotsiaalmeedia

WhatsApp on neljapäeval ebastabiilsed (12) ja sulges end Androidi kasutajatele, kellel on rakenduse beetaversioon. Twitteri kasutajad näitavad endiselt, et programm on lakanud töötamast või pole avatud, kandes sõnumit "WhatsApp jookseb pidevalt". Downdetectori veebisaidil, mis tõstatab kasutajate kaebusi virtuaalteenuste kohta, on näha, et probleem hakkab sagedasemaks minema kella kaheksa paiku.

LUGEGE: WhatsApp pole foorumis? Kuidas teada saada, kas rakendus on kukkunud?

Pärast numbri 2.19.365 värskendamist ilmneb puudus kulleri testversioonis WhatsApp Beta. Värskendus jättis WhatsApi rakenduse kodulehe järel krahhi ja veast teatas Twitter pärastlõunal spetsiaalsest ajaveebist Info Beta WA. Vahetult enne südaööd säutsus portaal selle värskenduse 2.19.366, mis oli testijatele saadaval samal päeval Play poes, lahenduse WhatsApp Beta veebisaidil.

WhatsApp peatus täna? Rakendusel on ebastabiilsus ja see töötab pidevalt. Foto: Rubens Achilles / TechTudoWhatsApp peatus täna? Rakendusel on ebastabiilsus ja see töötab pidevalt. Foto: Rubens Achilles / TechTudo

WhatsApp peatus täna? Rakendusel on ebastabiilsus ja see töötab pidevalt. Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Kasutajad, kes kurdavad, et see teenus on ebastabiilne, kasutavad rakenduse beetaversiooni, mis toob värskendusi ja varasemaid uudiseid. Just seetõttu, et see on mõeldud testimiseks, võivad rakendused põhjustada vigu, mida teised kasutajad lõpuks näevad. Tegelikult on Google Trendsi andmetel üks sagedamini otsinguid probleemile "värskendasin whatsappi ja lakkasin töötamast".

Rakendused parandavad vead tavaliselt mõne tunni jooksul. Kui aga kasutaja soovib rakendusest beetaversiooni lahkuda ja normaalseks naasta, järgige lihtsalt Androidi WhatsApi beeta beetaversioonist väljumise õpetust.

Jaotises Downdetector kommentaarid jagavad kasutajad näpunäiteid WhatsApp-i probleemide lahendamiseks, näiteks rakenduse vahemälu tühjendamine või Messengeri kustutamine ja uuesti installimine. Ideaalne lahendus on värskendada WhatsApp beetaversiooni, et värskendada 2.19.366, kui see on teie seadmes saadaval. WhatsApp andis selle värskenduse eile välja beetarakenduse vigade parandamiseks.

WhatsApp langes? Downdetektori veebisaidil kuvatakse 20h peamised kaebused Foto: reprodutseerimine / DowndetectorWhatsApp langes? Downdetektori veebisaidil kuvatakse 20h peamised kaebused Foto: reprodutseerimine / Downdetector

WhatsApp langes? Downdetektori veebisaidil kuvatakse 20h peamised kaebused Foto: reprodutseerimine / Downdetector

Downdetektori sõnul tõusis kaebusi kella kaheksa paiku. Veebisait näitab ka seda, et kõige sagedamini esinevad Brasiilia piirkonnad asuvad kagus ja lõunas ning probleemid tekivad endiselt mitmes Euroopa riigis.

Kuidas Androidi alla laadida WhatsApp beetaversioon ja APK

Kuidas Androidi alla laadida WhatsApp beetaversioon ja APK