WhatsApi sõrmejälgede lukustuse lubamine Androidis ja iOS-is

WhatsApi sõrmejälgede lukustuse lubamine Androidis ja iOS-is

WhatsAppi sõrmejälgede blokeerimist saab nüüd teha loomulikult, st ilma, et peaksite alla laadima kolmanda osapoole rakendusi. See funktsioon on saadaval ainult iPhone 5C või uuematele versioonidele ja Messenger Beta for Android kasutajatele.

Funktsionaalsus lisab täiendava kaitsekihi läbi biomeetria. Aktiveerimisel võimaldab see juurdepääsu rakendustele ainult digitaalse või näotuvastuse kaudu (iPhone X või uuema puhul).

Vaadake, kui lihtne on lubada WhatsApi blokeerimine sõrmejälgede või näotuvastuse abil.

Kuidas avada Whatsapp sõrmejäljega

Järgmise toimingu tegemiseks tuleb teie Androidi nutitelefoni installida WhatsApp for Android iPhone 5C või uuem või beetaversioon. Seadmel peab olema ka sõrmejäljelugeja.

IPhone Xi või uuema versiooni omanikud näevad näo tuvastamise võimaluse näo ID-d.

Kuidas avada Whatsapp sõrmejäljega Androidil

1 Avage WhatsApp nagu tavaliselt ja vahekaardil Vestlus, puudutage paremas ĂĽlanurgas olevat kolme punkti ikooni;

2 Avanevas menĂĽĂĽs avage see Seadistused;

3 Järgmisel ekraanil valige Konto siis mine Privaatsuseeskirjad;

4 Nüüd kerige alla ja koputage Sõrmejälje lukk;

Avage sõrmejälg WhatsApp

5 Aktiveerige suhtelise valiku nupp Avage sõrmejäljega. Oma kinnisvara registreerimiseks paluge puudutada sõrmejäljeandurit;

6 Siis on aeg konfigureerida ressursid vastavalt oma eelistustele. Esiteks valige pärast seda, kui palju seisakuid rakendus tuleb blokeerida: Kohe, 1 minuti pärast või 30 minuti pärast;

7 Allpool aktiveerige suhtelise valiku nupp Kuva teatise sisu, kui soovite eelmist sõnumit näha isegi siis, kui funktsioon on aktiveeritud;

8 Kui avate rakenduse WhatsApp pärast punktis 6 täpsustatud aega, palutakse teil selle avamiseks puudutada sõrmejäljeandurit.

Avage sõrmejäljed

Kuidas avada Whatsapp sõrmejäljega iOS-is (iPhone)

1 Avage WhatsApp nagu tavaliselt ja avage Reguleerimine;

2 Seejärel valige suvand Konto siis mine Privaatsuseeskirjad;

3 NĂĽĂĽd koputage Ekraanilukk;

4 Aktiveerige suhtelise valiku nupp Taotle ID Puudutage või Taotle näo ID-d, sõltuvalt teie seadme mudelist;

Sõrmejälg WhatsApp Lock

5 Seadistage ressursid vastavalt oma eelistustele. Valige pärast seda, kui palju seisakuid rakendus peaks blokeerima: Kohe, 1 minuti pärast, 15 minuti pärast või Pärast 1 tundi;

6 WhatsApi avamisel pärast 5. etapis täpsustatud aega palutakse teil sõrmejäljeandurit puudutada või selle avamiseks esikaameral nägu näidata.

Kuidas installida WhatsApp Beta

WhatsApp Beta on Messengeri prooviversioon, mis on saadaval Androidi ja iOS-i kasutajatele. Igaüks, kes selle väljaande omaks võtab, võib enne teisi proovida uute funktsioonide võimalust.

Kuid neid uusi funktsioone ei rakendata alati ja neid saab ilma ette teatamata tühistada. Lisaks võib rakenduse beetaversioon esineda ebastabiilsusi, mida lõppversioonis pole.

Kuidas installida WhatsApp Beta Androidi

Testimiseks soovite lihtsalt pääseda Google Play programmi WhatsApp lehele. Seejärel logige sisse oma Google'i kontoga ja klõpsake nuppu Osalege testis.

WhatsApp Beta Tester

Seejärel saab teie nutitelefon Messengeri värskenduse. Kui te enam ei taha olla Beetatestid, s desinstallige rakendus ja laadige uuesti alla üldine versioon.

Kuidas installida WhatsApp Beta iOS-i

Programm Beetatestid IOS-i WhatsApp ilmus alles kaks aastat pärast Androidi versiooni, täpsemalt novembris 2018. Liitumiseks peab teie seadmesse olema installitud rakendus Flight Test.

Seejärel avage programmi osalemise taotluse link Beetatestid WhatsApp. Niisiis, puudutage nuppu Nõus ja viige rakenduse installimise protsess lõpule aadressil Installige see.

Spetsiaalse lehe WABetaInfo andmetel suleti programm uutele kasutajatele 2019. aasta augustis.

Veebisaiti on siiski võimalik kontrollida iga päev, kui see juhuslikult avatakse või kui uute testijate jaoks on vaba koht.

Tahad rohkem? Õppige seda ka tegema reservi WhatsApp ja ärge kaotage vestlust. Vaadake ka seda, kuidas jääda WhatsAppis nähtamatuks ja peita oma võrgus olek!

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.