WhatsApp alustab öörežiimi testimist ja blokeerib rakendused digitaalse | abil Sotsiaalvõrgustik

WhatsApp alustab öörežiimi testimist ja blokeerib rakendused digitaalse | abil Sotsiaalvõrgustik

Seotud värskendused 2.19.82 ja 2.19.83 saadeti Google Play beetaprogrammile, Google'i testimisplatvormile (vaadake, kuidas kasutada). Selle teabe avaldas teisipäeval portaal WABetaInfo, täpsemalt sõnumitoojas (26). Oluline on mainida, et muudatused pole kasutajate jaoks veel saadaval ja nende käivitamiseks pole ka prognoose.

WhatsApp Beta for Android muudab 357 emotikonide kujundust; vaata muutust

1 / 3WhatsApp alustab öörežiimi testimist ja blokeerib digitaalfotodega rakendused: Carolina Ochsendorf / TechTudo

WhatsApp alustab öörežiimi testimist ja blokeerib rakendused digitaalfotodega: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

See sait näitab ka beetaversioonis 2.19.47 tehtud muudatuste võimalikke põhjuseid, mis vastutavad WhatsApi jaotise "Seaded" muutmise eest. Peamine hüpotees ütleb, et eesmärk on muuta see ühilduvaks öörežiimiga, mis on ainus element, mida seni näib olevat muudetud. See näitab vajadust kohandada värve nii, et kogu seadme liides mahuks tumedamale ekraanile, mis tõotab vähendada aku tarbimist.

WABetaInfo väljalastud piltidelt kannab WWWAtsApp öörežiim testversioonis funktsiooni pealkirja (näiteks "Seaded") valget, samal ajal kui koonus saab sama tumerohelist värvi, mida rakendatakse jaotise peamistele subtiitritele. Idee on teha kontrast seadme ekraani halli värviga. Selles seisundis, võrreldes iOS-i ekraaniga, ei paku Androidi esteetiline muudatus OLED-ekraanile sõbralikku kompositsiooni, vaid põhineb väga tumehallil.

2 / 3WhatsApp testib öörežiimi versiooni, mis lubab kasutajakogemust parandada Foto: Divulgao / WABeta teave

WhatsApp testib öörežiimi versiooni, mis lubab kasutajakogemust parandada Foto: Divulgao / WABeta Info

Platvormivestlustele juurdepääsu osas hakkab kuller nõudma sõrmejälgede kasutamist, kui kasutaja otsustab selle funktsiooni privaatsusseadetes aktiveerida. See toiming on osa WhatsApi püüdlustest pakkuda vestluses jagatud sisule suuremat kaitset, kuna see hoiab ära volitamata luuramist. Huvitatud osapooled saavad vastavalt vajadusele seada tarkvara lukustusajaks ka "Kohe", "Pärast 1 minutit", "Pärast 10 minutit" või "Pärast 30 minutit". Pidage meeles, et uutel asjadel pole isegi beetaversiooni kasutajate jaoks väljalaskeprognoose.

Uue WhatsApp Beta versiooni 3 toob digitaalse messengeri põhifunktsiooni Foto: Divulgao / WABeta Info

WhatsApp Beta uus versioon sisaldab peamist digitaalse sõnumi saatmise funktsiooni Foto: Divulgao / WABeta Info

Teine öörežiimiga kaasnev funktsioon on vestluses pealkirjaga helifailide saatmine. Sel viisil saab adressaat tuvastada sõnumis arutatava teema näiteks enne selle täitmist. Ekraanil olevate värvimuutuste kohta ütles WABetaInfo, et need on saadaval niipea, kui ettevõte saab tagada turvalisuse võimalike vigade eest. Praegu on funktsioon väljatöötamisel ja seetõttu pole ametliku WhatsApi platvormi avaldamiskuupäeva.

Kuidas lahti ĂĽhendada WhatsApi konto mobiiltelefonist? Vaata TechTudo Frumit.

Nimede, profiilifotode ja sõnumite peitmine veebis WhatsApp

Nimede, profiilifotode ja sõnumite peitmine veebis WhatsApp