contador gratis Skip to content

WhatsApp alustab pimedas režiimis iPhone’is testimist [atualizado]

WhatsApp alustab pimedas režiimis iPhone'is testimist [atualizado]

Ah, seda Tume režiim… Paljude inimeste obsessiivsed soovid. Kuna Apple rakendas seda funktsiooni iOS 13, selle toetamiseks on tulnud mitu rakendust. Probleem on WhatsApp sõnum, mida brasiillased enim kasutavad, pole see õnnistatud ühilduvus veel võitnud. Kuid see on lõpuks muutunud!

Mõnedel beeta messengeri versiooni kasutajatel, mis on saadaval platvormil TestFlight (kahjuks uutele osalejatele suletud), on juurdepääs uuele kogumikule (2.20.30), millel on Dark Mode’i jaoks juba väga arenenud tugi, nagu näeme alloleval pildil – pakub lugeja Juunior Santos.

WhatsApp on pimedas režiimis

Tume režiim töötab juba kõikides rakenduse piirkondades, näidates, et kõik on õigesti rakendatud. Nüüd on ainult aja küsimus, kui kõik TestFlight programmis osalejad saavad ühilduva versiooni ja seejärel vabastatakse App Store’is kõigi kasutajate jaoks stabiilne versioon.

Hilja!


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon

Värskenda, jaoks Rafael Fischmann 02.04.2014 kell 16:00

SEE @WABetaInfo teatas Twitteris, et tegelikult on ainult valitud rühm beetatestija WhatsApp sai uue režiimi Dark Mode. Loodetavasti jõuab see kõigini järgmise kümne päeva jooksul.

Pärast seda, kui testid on korrektselt täidetud ja põhirakenduses tehtud muudatusi, mainitakse järgmist ametlikku värskendust (mis ei ole versioon 2.20.21). säutsuma, sest ta lahkub täna lõpuks) avaldatakse kõigile App Store’is, kaasa arvatud Dark Mode.

Ootamise viis. ?