WhatsApp avaldas Androidis grupivideokõned; oska kasutada

Grupivideokõned

Uuendus, autor Bruno Salutes [31/07 Ă s 10:34]

Grupivideokõnede funktsioon hakkas mõne kasutaja jaoks ilmuma WhatsAppi beetaversioonis 2.18.162 ja nĂĽĂĽd on tulemas rakenduse viimane versioon. Uudsus toetab korraga nelja kasutajat ja saabub järk-järgult, see tähendab, et kõik ei saa praegust funktsiooni proovida. Selle kasutamiseks alustage lihtsalt videokõnet nagu tavaliselt ja seejärel klõpsake inimeste lisamiseks paremas ĂĽlanurgas nuppu “+”.

Nagu sõnumside, pakub WhatsApp ka kasutajate privaatsuse säilitamiseks täielikku krüpteerimist. Ettevõtte sõnul toetavad videokõned vähem stabiilseid ühendusi. Pange tähele, et häälvalimine toetab ka rohkem kontakte.

WhatsApp 2018 07 31 pilti kĂĽljel 10.28.22

WhatsAppi beeta / © NextPit (ekraanipilt)

WhatsApp – lõpliku versiooni uusim omadus

Sõnum märgiti rämpspostiks: funktsioon hoiatab kasutajaid, kes saavad sõnumeid, mida on kordatud rohkem kui 25 korda. Samal ajal tuleb silt: “Korduvad ajad”. Praegu on ainus viis rakendusesisese rämpsposti vastu võitlemiseks kasutaja individuaalne tuvastamine. Kui saame tundmatult kontaktilt sõnumi, võime selle märkida rämpspostiks, teatades WhatsAppile probleemist, kuid see selleks.

Profiiliandmete allalaadimine: see uus tööriist võtab arvesse Euroopas loodud reegleid, kus WhatsApp ja Instagram pakuvad funktsiooni, mis võimaldab kasutajatel oma profiiliandmeid salvestada. Kontrollimiseks valige menüü Seaded> Konto> Konto andmete taotlemine> Taotluse aruanne.

whatsappi kuupäeva kollaaž

Andmete allalaadimise ekraan / © WABetaInfo

Salvestage heli enne saatmist: Enne saatmist saate helisõnumit salvestada, seda kuulata ja salvestada. See funktsioon võib olla hea neile, kes salvestavad näiteks heli ja saavad kohe kõne. Nii salvestatakse heli, et saaksite seda pärast kõne lõpetamist jätkata.

Heli ilma mikrofoninuputa: klõpsake lihtsalt mikrofonil ja lohistage heli jäädvustamise blokeerimiseks ülespoole. WhatsAppi beetaversiooni saate alla laadida siit.

whatsappi heliblokk telefon

Uus helirubriigis / © NextPit (ekraanipilt)

Laadige kustutatud failid alla: failid, mis olid saadaval kuni 30 päeva, et saaksite need uuesti alla laadida ja seadme mällu salvestada. Nüüd aga pikendab WhatsApp seda aega kolme kuu võrra. Isegi kui olete failid kustutanud, on neid võimalik taastada.

Youtube’i videod: varem, kui keegi sai YouTube’ist lingi ja sellel klõpsas, suunas WhatsApp selle Youtube’i endasse, kui see oli installitud kasutaja seadmesse, või vaikebrauserisse. NĂĽĂĽd, kui klõpsate lingil, kuvatakse video mullina, mis on varustatud taasesituse / pausi, sulgemise ja täisekraani nupuga. Ekraanil saate valida koha, kus videot esitatakse, samuti muuta selle suurust. Vestlus jätkub taustal ja jah, saate vestlust muuta ja video salvestamist jätkata.

Isikupärastatud teated rühmadele: WhatsApp on omandanud nupu, mis kogub konkreetse grupi kontaktide mainimisi. Kasutajad saavad isikupärastatud teateid ka siis, kui nad on grupis nime saanud. Erinevus seisneb selles, et ta saab sellel vidinal klõpsata, öelda ja hüpata otse selle osa juurde, kus teda mainitakse.

whatsappi beetainfos mainitakse rĂĽhmi

Uued funktsioonid testis / © WaBetaInfo

Kustuta vestlus ja ajalugu: Põhimõtteliselt võimaldab see funktsioon kasutajatel kustutada vestluste ajalugu, rühmadena vahetatud faile ja optimeerida seadme salvestusruumi. Ametlikke hinnanguid selle avaldamiseks seni pole. Kuidas seda kasutada, lugege allolevast artiklist:

Teave numbri muutmise kohta: kui otsustate oma WhatsAppi numbrit muuta, leiate seal konto seadetes võimaluse oma kontaktisikut muudatusest teavitada. Võite valida konkreetsed kontaktid või rühmad või lihtsalt kõigile öelda.

TĂĽhista saadetud sõnumid: WhatsAppi kasutajate jaoks oodatuim funktsioon on lõpuks kätte jõudnud. Kustutamisfunktsioon – tĂĽhistamine, kustutamine või tĂĽhistamine, kui soovite – on lõpuks jõudnud Messengeri lõpliku versioonini. Sõnumeid saab kustutada mõlema kontakti vestluses 7 minuti jooksul pärast nende saatmist. Mõlemale kontaktile jäi sisu eemaldamise teade, kuigi sõnumi sisu ei olnud enam nähtav.

Kasutamiseks valige lihtsalt sõnum, valige “Kustuta” ja seejärel “Kustuta kõigile”. Näide on alloleval pildil:

kustutage whatsappi värskendussõnum

Saadetud sõnumite kustutamine / © NextPit (ekraanipilt)

Praegune asukoht: viimane ametlik värskendus on andnud võimaluse jagada oma asukohta reaalajas ja teatud aja jooksul. See tööriist võib olla kasulik, kui kohtute lõunaks sõpruskonnaga ja soovite, et nad teaksid, kes reisil on, või kui soovite näiteks oma perele teada anda, kus te olete. Google Maps on veel üks funktsioon, mis seda funktsiooni pakub.

Emotikonide blokeerimine: WhatsApp piirab profiilide nimel teatud emotikonide kasutamist – ruumi, mille paljud kasutajad otsustavad oma nime messengeris kohandada. Ettevõte otsustas blokeerida kontroll-emotikonid (✔︎), kuna need võivad rakenduse kasutajad segadusse ajada, kuna kinnitatud ettevõtte kontod vabastatakse kõigile ja neil on linnuke. Nii ei saa keegi selle emotikoni abil kinnitada kinnitatud kontot.

whatsapp emoji nimeprofiil

Emotikonide kontrollimise piirangud profiilinimes / © NextPit (ekraanipilt)

Pilt pildil: Videokõne ajal saab kasutaja minimeerida edastust ja jätkata rakenduse teise ekraani tavapärast kasutamist. Nüüd hoiab seda funktsionaalsust piiratud uute API-de ühilduvus, mis on saadaval ainult Android Oreos. Seetõttu saavad uusi funktsioone praegu kasutada ainult selle süsteemi versiooni kasutajad.

whatsappi pildid piltidel

WhatsApp Pilt-pildis / © Android Police

Kuidas alla laadida WhatsAppi uusim versioon

Kui olete huvitatud järgmiste WhatsAppi funktsioonide tundmisest, võite liituda teenuse ametliku testimisprogrammiga. Pidage meeles, et WhatsAppi ametlikul veebisaidil (whatsapp.com/android) saadaval olev rakenduste pakett hostitakse endiselt messengeri lehel.

Selle programmiga levitatakse uusi värskendusi, isegi kui need on esialgsed, Google Play kaudu. Selleks peavad huvitatud kasutajad sellele lehele juurde pääsema, Google’i kontoga sisse logima ja seadmesse WhatsAppi alla laadima, kui rakendus pole veel installitud.

Valmis! Pärast registreerumist oodake lihtsalt uue beetavärskenduse teavitamist. Pärast programmis registreerumist ei pea te enam APK-d WhatsAppi veebisaidilt alla laadima. Kui soovite aga saada püsivalt täiendustega värskendusi, võite Play poe kaudu oodata tavapärast rakenduse värskendamise protsessi.

WhatsApp sõnumInstallige Google Playsse