contadores estadisticas Saltar al contenido

WhatsApp avatakse digitaalselt ja Memoji poolt; vaata, mis on uut 2019. aastal | Sotsiaalmeedia

LUGEGE: WhatsApp: vaadake 201 pole kümme poleemilist taotlust

Igapäevase kasutamise hõlbustamiseks, näiteks järjestikune heli taasesitus, ja vestluse nauditavamaks muutmiseks on saabunud ka uusi uusi funktsioone, näiteks integreerimine iPhone Memoji'ga. Vaadake allolevas loendis 2019. aastal WhatsAppile kümme funktsiooni.

WhatsApp saab 2019. aastal uusi kasulikke funktsioone. Fotod: Rodrigo Fernandes / TechTudoWhatsApp saab 2019. aastal uusi kasulikke funktsioone. Fotod: Rodrigo Fernandes / TechTudo

WhatsApp saab 2019. aastal uusi kasulikke funktsioone. Fotod: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Digitaalne avamine

Kuidas avada WhatsApp digitaalselt; tea, kuidas aktiveerida

Kuidas avada WhatsApp digitaalselt; tea, kuidas aktiveerida

Vestluse parema kaitse tagamiseks lubab WhatsApp nüüd rakendusele tasuta juurde pääseda sõrmejäljelugejaga. Uudsus saabus veebruaris iPhone'isse, turvameetmena on võimalik kasutada ka Face ID-d ja oktoobris Androidi. Pidage meeles, et teatisi kuvatakse endiselt avaekraanil ja saate kasutada kiireid vastuseid ka vestluste saatmiseks ilma rakendust avamata.

Mais alustas WhatsApp for Android automaatselt järjestikku vastuvõetud heli mängimist, välistades vajaduse iga faili "mängida". See funktsioon on mugavus, mis säästab kasutajate aega ja muudab vestluse sujuvamaks. See funktsioon on iPhone'is olnud juba eelmise aasta oktoobrist.

3. Toetage Memoji iPhone'is

Kuidas memot WhatsAppis kasutada

Kuidas memot WhatsAppis kasutada

IPhone'i kasutajad hakkavad kleebistena kasutama iOS-ile omaseid emotikone Memo. Enne seda saadeti numbrid vestluses pildiformaadis. Koonused ilmuvad samas ribas nagu traditsioonilised emotikonid ja näitavad erinevate näoilmetega tegelasi. Funktsionaalsus avastati beetaversioonis augustis ja jõudis kõigi kasutajateni järgmisel kuul.

4. Androidis uued emotikonid

Kaks uut emotikonipaketti saabusid WhatsApp for Androidile aastal 2019. Esimene, jaanuaris käivitatud, vabastas lisaks uutele loomadele ja toidule ka 127 ikooni, sealhulgas inimeste näoilmeid. Mõnda arvu on ka ajakohastatud ja renoveeritud.

Uus emotikon WhatsApp tutvustab fotode juurdepääsetavuse valikuid: Divulgao / WABetaInfoUus emotikon WhatsApp tutvustab fotode juurdepääsetavuse valikuid: Divulgao / WABetaInfo

Uus emotikon WhatsApp tutvustab fotode juurdepääsetavuse valikuid: Divulgao / WABetaInfo

Novembris käivitatud teine ??laine toob kaasa palju erinevaid soost inimesi ja füüsilise puudega inimeste esindajaid. Selles versioonis ilmus ka poleemiline emotikon "Pinning hands", Interneti-kasutajate hüüdnimeks "mixuruca".

5. Pöörake tähelepanu edastatavale teatele

5 Topeltnooled tähistavad teateid, mida edastati rohkem kui viis korda. Foto: Reproduo / TechTudo5 Topeltnooled tähistavad teateid, mida edastati rohkem kui viis korda. Foto: Reproduo / TechTudo

5 Topeltnooled tähistavad teateid, mida edastati rohkem kui viis korda. Foto: Reproduo / TechTudo

Augustis hakkasid WhatsAppis saadetud sõnumid kuvama topeltnoole, et anda märku, et sisu on saadetud mitmele inimesele. Hoiatuse eesmärk on takistada levikut võltsuudised ja näidata kasutajatele, et tekst võib olla ahel.

Ühtlasi hakkas Messenger teavitama kasutajaid, kes üritasid mitu korda sõnumeid edastada, et vältida seda ülemäärast sisu ülekandmist. Oktoobris tunnistas WhatsApp, et 2018. aasta valimiste ajal oli ebaseaduslikke massiteateid.

6. Uus koonus Androidis

WhatsApp saab Android Photosil uue koonuse: Reproduo / Paulo AlvesWhatsApp saab Android Photosil uue koonuse: Reproduo / Paulo Alves

WhatsApp saab Android Photosil uue koonuse: Reproduo / Paulo Alves

Ikooni ümberkujundus seadetes saabus Androidi rakendusse veebruaris. Mõned menüüd on ümber kujundatud, et muuta kujundus kaasaegsemaks ja hõlbustada funktsioonide aktiveerimist. Lisatud on ka mõned sisse / välja lülitatud sümbolid ja klahvid, et muuta seaded kasutajatele täpsemaks ja selgemaks.

7. Peida olek täielikult

Alates septembrist võimaldab WhatsApp soovimatute kontaktide oleku täielikult peita. Enne seda, isegi teatavate kontaktpublikatsioonide vaigistamise korral, jäävad need ekraanil nähtavale pleekinud värvidega, mis võivad mõnda kasutajat ärritada. Pärast muudatust on ebamugav sisu loendist jäädavalt kustutatud. Kui kahetsete ja soovite kellegi oleku uuesti aktiveerida, puudutage lihtsalt ekraani rippmenüüd.

8. Pildi saaja teavitamine

WhatsApp hakkab näitama fotode, videote ja GIF-fotode saajate nimesid: Reproduo / Paulo AlvesWhatsApp hakkab näitama fotode, videote ja GIF-fotode saajate nimesid: Reproduo / Paulo Alves

WhatsApp hakkab näitama fotode, videote ja GIF-fotode saajate nimesid: Reproduo / Paulo Alves

Juunis hakkab WhatsApp enne fotode saatmist kuvataval redigeerimisekraanil kuvama adressaadi nime, et kasutajad teaksid, kes selle sisu saatsid. Kontakti nimi kuvatakse mis tahes meediumite saatmisel, olgu need siis fotod, videod või GIF-id. Asuti samme, et vältida piltide tahtmatut saatmist.

9. Rühma privaatsusfunktsioonid

Seadistage grupi privaatsus saidil WhatsApp Foto: Reproduo / Helito BeggioraSeadistage grupi privaatsus saidil WhatsApp Foto: Reproduo / Helito Beggiora

Seadistage grupi privaatsus saidil WhatsApp Foto: Reproduo / Helito Beggiora

WhatsApp hakkas oktoobris vabastama funktsiooni, mis võimaldab kindlaks teha, kes saavad kasutajaid gruppi lisada. Privaatsusfunktsioon takistab soovimatutel inimestel teie numbri lisamist ebamugavatele vestlustele. Saate valida, kas leidub inimesi, kes saavad teid teie gruppi lisada, või lihtsalt teie kontakte, ja saate inimesed vabastamisloendist välja jätta.

10. Tootekataloog ettevõttes WhatsApp

Siit saate teada, kuidas teha WhatsApp Business Photo kataloog: Reproduo / Helito BeggioraSiit saate teada, kuidas teha WhatsApp Business Photo kataloog: Reproduo / Helito Beggiora

Siit saate teada, kuidas teha WhatsApp Business Photo kataloog: Reproduo / Helito Beggiora

Novembris vabastas WhatsApp Business kaupluste pakutavate toodete kataloogimise võimaluse kullerite tellimuste hõlbustamiseks. Ainult mõne puudutusega saab kasutaja terve nimekirja kohapeal müüdavatest kaupadest koos uute fotode ja üksikasjaliku teabega hindade, kirjelduste, linkide ja koodide kohta.