WhatsApp Beta on blokeerinud konto märguanded ja kuvab pimedas režiimis signaali

WhatsApp on hakanud andma vihjeid, et vabastab varsti oma kauaoodatud tumeda reĹľiimi. Androidi jaoks mõeldud messengeri beetaversioon on päevad läbi kuvanud tervitusekraanil öist taustapilti ja musta värvi, mis kuvati vahetult enne kasutaja vestlust. Sama tumedate toonidega avaekraan kuvatakse iPhone’i (iOS) katselistes rakendustes alates sellest neljapäevast (14).

Nagu märkisid spetsiaalsed veebisaidid WABetaInfo, peidab värskendus ka uusi funktsioone, mis võivad mõlema platvormi jaoks peagi saabuda. Praegu jääb saladuseks kuupäev, millal kasutajad saavad juurdepääsu pimedale režiimile ja muudele beetaversioonis ilmunud uudistele.

WhatsApp pimedas režiimis: teab kõike teemade kohta, mis rakendusse jõuavad

1/2 WhatsApp Beetast saab Facebooki kaubamärgi all pimedas reĹľiimis avakuva – Foto: Reproduction / Paulo Alves

WhatsApp Beta saab Facebooki kaubamärgi all pimedas reĹľiimis avakuva – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Rakenduse uusim prooviversioon Apple’i platvormile hakkab näitama ka ettevõtte täiesti uut kontrolli messengeri ĂĽle: rakenduse avamisel hakkavad kasutajad jaluses nägema silti “Facebookist” (Facebookist).

Androidi jaoks mõeldud beetaversioonis 2.19.332 on märke kontaktide blokeerimise funktsiooni muudatustest. Üks neist on vestlusajaloo tekstmärkus („Blokeerisite selle kasutaja”), mille saate deblokeerida vestluse enda poolt, ilma et peaksite avama vestlusmenüüd („Puudutage deblokeerimiseks”). Rakendus testib ka uusi blokeeritud kontaktide rühmitusi, mis eraldavad poenumbrid automaatselt eraldi kategooriatesse.

IOS-is on peamine uudsus funktsioonis „Registreerimiskood“, mis annab vihjeid kauaoodatud messengeri toe kohta korraga mitmele seadmele. Vastavalt WABetaInfoMessenger iPhone’ile näitab juba uut autentimissĂĽsteemi hõlmavat ekraani: uude seadmesse sisselogimisel võib kasutaja kirje kinnitamiseks saada juba volitatud seadmes aktiveerimiskoodi. See meetod sarnaneb konkurentide Telegrami kasutatava sisselogimistĂĽĂĽbiga.

2 of 2 Mõned pimeda reĹľiimi elemendid on hakanud ilmuma WhatsAppi beetaversioonis – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Mõned pimeda reĹľiimi elemendid on hakanud ilmuma WhatsAppi beetaversioonis – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Mitu öist ekraani on rakenduses juba ilmunud, kui iOS 13 või Android 9 (Pie) ja 10 puhul aktiveeriti algne pime reĹľiim. WABetaInfo, teisest kĂĽljest pole see veel aktiivne isegi nende jaoks, kes on registreeritud Google Play poe ja App Store’i testprogrammides.

Ă–ine reĹľiim WhatsAppis: teadke, kuidas seda arvutis kasutada

Ă–ine reĹľiim WhatsAppis: teadke, kuidas seda arvutis kasutada