Kuidas lõigata heli WhatsAppist Sotsiaalvõrgustik

WhatsApp Beta saab järjestikku heli ja andmeid marsruutimise kohta | Sotsiaalmeedia

WhatsApp värskendas reedel (29) rakenduse beetaversiooni, millel on kaks funktsiooni: häälteadete automaatne pööramine ja edastatud sõnumite jälgimine. Google Play Android-telefonide jaoks saadaval olevad platvormi 2.19.86 uued funktsioonid võimaldavad teil heli mängida järjestikku, ilma et oleks vaja iga sõnumit aktiveerida, ja teada saada, mitu korda on sõnum vähehaaval vabastatud ressurssidele edastatud. Need, kes on funktsiooni kasutamisest huvitatud, peavad olema testimisprogrammis registreeritud.

Kasutajad loodavad muudatusi kõnepostis, kuna see funktsioon on iPhone'i (iOS) jaoks saadaval alates oktoobrist 2018. See uus funktsioon sobib ideaalselt vestlusteks erinevate helifailidega, kuna lubab optimeerida vastuvõtja aega ja täiustada kogemusi. platvormil. Pidage meeles, et helisignaal tähistab iga teate lõppu ja seejärel esitab WhatsApp uue heli.

Mida seksida? Õppige sõnumite kaudu kõike seksuaalpraktika kohta

1 / 1WhatsApp Beta saab järjestikku heli ja andmeid marsruutimise kohta Foto: Thssius Veloso / TechTudo

WhatsApp Beta hangib järjestikku heli ja andmeid fotode marsruutimise kohta: Thssius Veloso / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

WhatsApp on võltsuudiste leviku tõkestamiseks kasutusele võtnud uue jagatud sisu kontrolli funktsiooni võltsuudised. Viimane loodi platvormi kaudu, mis piiras kuni viie kontakti (enne 20 inimest) saatmist. Uuenduste saabumisega on rohkem kui viis korda saadetud memodel sildi "Edasi" ees kaks noolt, mis näitab, et neid on sageli edastatud. Märgistus on aga ainult kirjutatud kirjadele. Näiteks selliste meediumite nagu pildid, video või heli korral pole seda tüüpi teavet võimalik saada.

WhatsApp Beta saab funktsiooni, mis mängib häälsõnumeid fotode järjekorras: Reproduo / WABetaInfo

Kõige populaarsemate messengeri arendajate tehtud muudatusi on korratud. Sel teisipäeval (26) alustab rakendus kahe uue funktsiooni testimist: öörežiimi ja rakenduse blokeerimist Androidi digitaalse printimise kaudu. Esimene funktsioon lubab jälgida muid tarkvara suundumusi, näiteks konkureerivat Telegramit ja Twitteri mikroblogi, ning pakub ekraani heleduse vähendamise kaudu mugavamat kogemust. Uue platvormile juurdepääsu meetodi eesmärk on tugevdada kasutajateabe kaitset halbade inimeste eest. Pidage meeles, et need funktsioonid on juba Apple'i opsüsteemi levinud.

Androidi politsei ja WABetaInfo kaudu

Milline on parim rakendus: WhatsApp või Facebook Messenger? Kommentaar Frum TechTudo kohta.

Kuidas kasutada WhatsAppi Androidi telefonis võrguühenduseta

Kuidas kasutada WhatsAppi Androidi telefonis võrguühenduseta