WhatsApp Beta saab voogedastada ja marsruutida heli andmeid

WhatsApp uuendas reedel (29) rakenduse beetaversiooni kahe funktsiooniga: häälsõnumite automaatne esitamine ja edastatud sõnumite jälgimine. Android-telefonide jaoks teenuses Google Play saadaval olevad platvormi 2.19.86 uued funktsioonid võimaldavad teil järjestikku heli esitada, ilma et peaksite iga sõnumit aktiveerima, ja teate, mitu korda sõnumit on edasi saadetud – see funktsioon vabastatakse järk-järgult. Need, kes on funktsiooni kasutamisest huvitatud, peaksid registreeruma testimisprogrammis.

Kõneposti muudatusi ootavad kasutajad, kuna see funktsioon on iPhone’i (iOS) jaoks saadaval olnud alates 2018. aasta oktoobrist. See uus funktsioon sobib ideaalselt mitme helifailiga vestlusteks, kuna see lubab optimeerida vastuvõtja aega ja parandada nende kasutuskogemust platvormil. Pidage meeles, et piiks näitab iga sõnumi lõppu ja seejärel esitab WhatsApp uue heli.

Mis on seksting? Lisateavet seksipraktikate kohta saate sõnumite kaudu

1/1 WhatsAppi beetaversioonist saab voogesituse ja marsruutimise andmeid – Foto: Thássius Veloso / TechTudo

WhatsApp Beta saab voogesituse ja marsruutimise andmed – Foto: Thássius Veloso / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

WhatsApp rakendab uusi funktsioone jagatud sisu juhtimiseks, et võidelda võltsuudiste leviku vastu, võltsuudised. Viimase kehtestas platvorm, mis piiras esildisi viie kontaktiga (enne 20 inimest). Värskenduse saabumisel on rohkem kui viis korda saadetud memodel enne sildi „Edastatud” kaks noolt – see näitab, et neid on sageli edastatud. Kuid märgistus on mõeldud ainult tekstisõnumite jaoks. Meediumide – näiteks piltide, video või heli – puhul ei oleks seda tĂĽĂĽpi teavet võimalik hankida.

WhatsApp Beta sai funktsiooni, mis esitab järjest kõnesõnumeid – Foto: Reproduction / WABetaInfo

Kõige populaarsema messengeri arendajate tehtud muudatusi on korratud. Sel teisipäeval (26) hakkas rakendus testima kahte uut funktsiooni: öist reĹľiimi ja sõrmejälgede lukustamise rakendusi Androidis. Esimene funktsioon lubab sammu pidada teiste tarkvarasuundumustega, näiteks rivaalid Telegram ja mikroblog Twitter, ning pakub mugavamat kogemust, vähendades ekraani eredust. Uue platvormile juurdepääsu viisi eesmärk on tugevdada kasutajainfo kaitset halbade inimeste eest. Pidage meeles, et see funktsioon on omane Apple’i operatsioonisĂĽsteemile.

Androidi politsei ja WABetaInfo kaudu

Mis on parim rakendus: WhatsApp või Facebook Messenger? Kommenteerige TechTudo foorumit.

Kuidas kasutada WhatsAppi võrguühenduseta Android-telefonis

Kuidas kasutada WhatsAppi võrguühenduseta Android-telefonis