WhatsApp blokeerib nende kontod, kasutades WhatsApp GB ja Plus; tea, kuidas tagasi minna

WhatsApp teatas eelmisel reedel (8), et blokeerib GB WhatsAppiga ja WhatsApp Plusiga seotud kontod ning muud alternatiivsed rakendused. Karistused on ajutised, kestavad 72 tundi, mis takistab tegutsemist ametlikel sõnumiplatvormidel. Pärast seda perioodi peavad kasutajad migreeruma ametlikku tarkvara – see väldib pĂĽsivat väljasaatmist. Ametlikus avalduses ĂĽtles sotsiaalvõrgustik, et see “ei luba seda kolmanda osapoole rakendust”, kuna see ei saa tagada privaatsus- ja andmekaitsemeetmeid, rikkudes teenuse kasutustingimusi. Platvorm soovitab selle mitteametliku rakenduse desinstallida.

Inimestele, kes ei nõustu WhatsAppi reeglitega, saadetakse neile teatis keelust teatamiseks. Kasutajatel, kes jätkavad alternatiivsete platvormide kasutamist, on oht, et nad puutuvad kokku oma isikliku teabega. Kulleri avaldatud teates on juhised selle kohta, kuidas huvitatud isikud saavad ametlikku sõnumside teenusesse naasta. Protseduuri kirjeldatakse allpool, kuid ilma näidispildideta, kuna see tähendaks kolmanda osapoole teenuse installimist.

Kuus asja, mida te ei peaks WhatsAppis tegema

Ăśks ĂĽhes WhatsApp väljastab konto, mis on hostitud rakenduse mitteametlikul versioonil – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

WhatsApp väljastab rakenduse mitteametlikul versioonil hostitud konto – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Kuna nad kasutavad avatud lähtekoodiga WhatsAppi, ei ole GB WhatsApp ja WhatsApp Plus saadaval ametlikus Google Play rakenduste poes, Google’is ega Apple’i App Store’is. Seetõttu nõuavad nad mitteametliku APK kasutamist. Tasub mainida, et see funktsioon töötab ainult Android-telefonides, see tähendab, et volitamata versiooni ei saa iPhone’i (iOS) lisada.

Selle platvormi atraktiivsus on see, et see pakub eksklusiivseid funktsioone – pole saadaval ametlikul WhatsAppil – näiteks: kuni 100 MB heli saatmine; parooliga kaitstud sõnumid; päise värvi muutmine; peida saatja teave; mitte mingil ajal (isegi kui ekraan on välja lĂĽlitatud) teavitama viimasest juurdepääsust rakendustele või võrgus; muude ilmsete eeliste hulgas.

Kuidas migreerida GB WhatsAppist WhatsAppi ametlikku versiooni

1. Kui kasutaja on keelatud, tuleb oodata etapi lõpuni. GB WhatsAppis minge jaotisse “Veel valikuid”, valige “Vestlused” ja lõpuks “Salvesta vestlused”;

2. Minge telefoni seadetes jaotisse „Salvestusruum” ja puudutage seejärel nuppu „Fail”. Otsige üles kaust GB WhatsApp ja valige see. Puudutage ekraani paremas ülanurgas valikut „Veel“ ja valige käsk „Nimeta ümber“. Uus nimi peab olema “WhatsApp”;

3. Laadige alla ametlik rakendus WhatsApp ja tehke kulleri soovitud vaikekonfiguratsioon;

4. Kinnitage oma telefoninumber ja valige varunduskuval „Restore”. Seejärel minge jaotisse „Järgmine“ ja siis laaditakse salvestatud vestlused.

Kuidas migreeruda rakendusest WhatsApp Plus WhatsAppi ametlikku versiooni

1. Laadige alla ametlik WhatsApp. Kui vestlusajalugu on varem salvestatud, kantakse ametlik rakendus automaatselt ĂĽle.

Oluline on märkida, et vastavalt WhatsAppi KKK-le pole kinnitust, et kasutajad saaksid oma sõnumeid salvestada. “Pange tähele, et me ei saa garanteerida vestlusajaloo edukat edastamist, kuna WhatsApp ei ĂĽhildu mitteametlike rakendustega.”

WhatsAppi ja Indian Expressi kaudu

Kuidas kellegagi WhatsAppis rääkida ilma kontakte lisamata? Vaadake TechTudo foorumit.

Nimede, profiilifotode ja sõnumite peitmine WhatsAppi veebis

Nimede, profiilifotode ja sõnumite peitmine WhatsAppi veebis