contadores estadisticas Saltar al contenido

WhatsApp Business saabub iPhone'i (iOS) rakendusesiseste ettevõtete kontode jaoks Sotsiaalvõrgustik

WhatsApp Business saabub iPhone'ile (iOS) sel neljapäeval (4). Ettevõtte kontode jaoks mõeldud tasuta Messengeri saab tasuta alla laadida Brasiilia App Store'is ja seda saab kasutada ka PC-versioonis. See tööriist võimaldab teil jagada oma ettevõtte kohta teavet, nagu füüsiline aadress, tööaeg, logod, e-post, veebisaidid ja telefon. Kui Apple'i seadmete WhatsApp korporatiivset versiooni on seadmetes testitud alates veebruarist, on rakenduse stabiilne versioon Androidi telefonidele saadaval alates 2018. aastast.

Seda tööriista saavad kasutada väikesed, keskmised ja suured ettevõtted, et optimeerida klientidega suhtlemist maailmas kõige laialdasemalt kasutatava vestluse kaudu. Teavet kuvatakse avalikus re?iimis koos WhatsApp Businessiga ja seda saab igaüks näha kontaktteabe lehel, mis tõotab hõlbustada klientidega suhtlemist ettevõttega.

WhatsAppi käsitlev seadus: mõistke võimalikke karistusi väärkohtlemise eest

1 iPhone 2WhatsApp Business võimaldab sisestada profiili kirjeldusse ettevõtte tegevuse teabe Foto: Divulgao / WhatsApp

WhatsApp Business iPhone võimaldab sisestada ettevõtte tegevuse kirjelduse foto kirjeldusse: Divulgao / WhatsApp

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Veel üks ettevõtete atraktsioon on sõnumside tööriist, mis suudab klientidele tavapärasel viisil reageerida. See teenus võimaldab teil kiiresti vastata tavalistele küsimustele, tervitustele ja puudumisteadetele, mis saadetakse automaatselt tarbijatele, kes puutuvad kokku äriprofiilidega.

Ettevõtte omanikul on juurdepääs sõnumistatistikale, mida platvorm vahetab, ja sel viisil saab ta hinnata ja kohandada lähenemisviisi ja klientidega suhtlemise meetodeid. Rakendus väljastab aruande saadetud, loetud ja vastuvõetud sõnumite arvu kohta, võimaldab klassifitseerida kirju värviliste siltidega, hõlbustada vestluste haldamist ja tähtsustada kõige tähtsamaid, näiteks sõnumite korraldamise filtrite kõrval.

2 ettevõtted 2st saavad luua kiirsõnumeid WhatsAppis kasutatavates iPhone'i ärivestlustes kasutamiseks Foto: Divulgao / WhatsApp

Ettevõtted saavad luua kiirsõnumeid WhatsApp Business vestlustes kasutamiseks iPhone'is Foto: Divulgao / WhatsApp

WhatsApp Businessis äriprofiili loomiseks ei pea te omama riiklikku juriidiliste isikute registrit (CPNJ) ega tasuma makse. Laadige lihtsalt rakendus alla, kinnitage telefoninumber ja registreeruge ettevõtte andmetega. Nagu traditsioonilises versioonis, kasutab Business Messenger platvormil jagatud sõnumite kaitsmiseks ka otspunktide krüptimistehnoloogiat. Virtuaalsed turbemeetodid takistavad kolmandatel osapooltel sisu koputamast.

WhatsApi andmetel hakatakse iPhone'i äriversiooni täna müüma ka USA-s, Saksamaal, Indoneesias, Indias, Mehhikos ja Suurbritannias. Facebooki eest vastutab ka ettevõtte uudsus Mark Zuckerberg ja Instagram on lähinädalatel saadaval kogu maailmas.

Kontaktid ilmuvad ise WhatsAppis? Siit saate teada, kuidas seda lahendada TechTudo foorumist.

Kuidas lugeda kustutatud sõnumeid saidil WhatsApp

Kuidas lugeda kustutatud sõnumeid saidil WhatsApp