WhatsApp Business võimaldab nĂĽĂĽd luua tootekatalooge; Gmail, 1 parool ja palju muud, saate uudiseid –
PRIJAVE

WhatsApp Business võimaldab nĂĽĂĽd luua tootekatalooge; Gmail, 1 parool ja palju muud, saate uudiseid –

Ja me oleme siin jälle kõige olulisemate viimaste uudistega App Store! Kas me peaksime kõike nägema?

WhatsApp äri


WhatsApp ärirakenduse ikoon

Mõni kuu tagasi iOS-i saabunud WhatsApi platvorm ettevõtetele on saanud häid uudiseid: nüüd saavad kasutajad luua tootekataloog nii et teie kliendid saavad kiiresti kontrollida teie müüdavate toodete vitriini / menüüd.

See uus funktsioon sobib suurepäraselt äriaja optimeerimiseks, kuna ärikonto omanikud ei pea enam saatma katalooge ega menüüsid igale kliendile, kellega ühendust võetakse. Ettevõtted saavad saata kataloogikaupu klientidega vesteldes justkui profiililt, mis on kasulik, kui kliendid küsivad nõu vms.

Tootekataloog ettevõttes WhatsApp

Kasutajad saavad sirvida iga ettevõtte kataloogi lihtsalt infolehele minnes ja kontoomanik saab kataloogi hõlpsalt hallata rakenduse enda kaudu, sealhulgas fotosid, nimesid, hindu, ostulinke või iga toote koode.

Tuleb märkida, et WhatsApp testib mitut tüüpi toodete registreerimist, näiteks alkohoolsed joogid, raha (sealhulgas krüptovaluuta), täiskasvanutele mõeldud kaubad, relvad, tellimisteenused või ebaseaduslikud tooted / teenused. Ressursid on saadaval, esialgu kell Brasiilia. ja paljudes teistes riikides: Saksamaal, Ameerika Ühendriikides, Indias, Indoneesias, Mehhikos ja Ühendkuningriigis; varsti laiendatakse seda kogu maailmas.

Ja enne kui ma unustan, on meil siin saidil WhatsApp Business'i täielik juhend kõigile soovijatele.

Gmail


Gmaili rakenduse ikoon: Google'i e-post

Vahepeal on Google'i e-posti kliendid kõikjal omandanud midagi väga praktilist: nüüd on see võimalik heli manuste esitamine otse sõnumisse seni, kuni käitate iOS 13.

1 parool


1Parool 7 - paroolihalduri rakenduse ikoon

Maci jaoks populaarseks paroolide halduri rakenduseks on versioon 7.4 jõudnud koos mitmete parandustega. Peaasi on toetus Hääljuhtimine macOS Catalina, mis võimaldab juurdepääsetavusega seotud probleemidega kasutajatel hallata rakendusi täielikult oma häälega.

Lisaks toob värskendus täieliku integratsiooni Pocket Casts'iga ja paranduste tegemise Mini 1Passwordiga, mis on nüüd kinnitatud nende asukohtade lähedale ekraani keskele või menüüribale. Muud muudatused hõlmavad dubleeritud paroole tähestikulises järjekorras, tugi Vaadake Quick 1Password'i minidokumentides ja muudes.

DuckDuckGo privaatsuse põhialused


Rakenduse DuckDuckGo Privacy Essentials ikoon

Lõpuks on DuckDuckGo laiend uuesti sisse lülitatud Safari see eemaldati eelmisel aastal brauseri API piires ja on nüüd taastatud, kuna muudatused Safari 13-s võimaldavad sellel uuesti toimida.

DuckDuckGo privaatsuse põhialused

Neile, kes pikendust ei tea, on see blokeerimise utiliit skript raja veebisait. Tuvasta see automaatselt jälitaja ja teavitama, mitu ja keda kinni peetakse; Võite soovi korral lubada mitme (või mitme) toiminguid teatud saitidelt. Samuti on võimalik kontrollida kõiki aruandeid jälitaja mis on sellel veebisaidil, mida sirvite ja mis on blokeeritud.

DuckDuckGo Privacy Essentialsi saab Mac App Store'ist tasuta alla laadida.

Table of Contents