WhatsApp Desktop saab tumerežiimi; Twitter lõpetab iOS 11-ga ja varasemate versioonidega töötamise

Veel ühel päeval tuli uus uudiste laine Rakenduste pood! Kas peaksime nende juurde minema?

WhatsAppi töölaud


WhatsAppi töölaua rakenduse ikoon

Nagu me hiljuti teatasime, on MacOS-i rakendus WhatsApp Desktop lõpuks võitnud Tume režiim ise, meie võrkkesta varandusele. Kuid see ei järgi teie globaalseid süsteemi-eelistusi: peate selle käsitsi konfigureerima rakenduseelistuste vahekaardil „Teemad”.

Väärib märkimist, et pärast uudiseid aktsepteerib WhatsApp Web ka tumedat režiimi teiega ühenduse võtmiseks.

Indoneesia


Twitteri rakenduse ikoon

Vahepeal saabus Twitter vanemate iPhone’i omanike jaoks halbade uudistega: alates versioonist 8.26, mis on nĂĽĂĽd saadaval, ei toeta ametlik suhtlusvõrgustiku rakendus enam iOS 11 ja enne seda – iPhone 5 / 5c, 4. põlvkonna iPadid ja teised, mis pole veel uuemate sĂĽsteemiversioonidena jäetud.

Esialgu on võimalik jätkata rakenduse kasutamist versioonis 8.25, kui kasutate endiselt iOS 11, kuid te ei saa enam rakenduse uusi turvaelemente ja tööriistu. Lisaks on Twitteri arendustiim teatanud, et see “ei toeta enam seadmeid, milles töötab iOS 11 või varasem versioon” – see tähendab, et on oht, et rakendus lõpetab töötamise igal ajal.

Nike Run Club


Nike Run Club rakenduse ikoon

Nike võidusõidurakendus sai omakorda oma versioonis häid uudiseid watchOS: NĂĽĂĽd saate rakendust kasutada ka siis, kui kell pole iPhone’iga ĂĽhendatud.

Pro skanner


Rakenduse Scanner Pro ikoon

Lõpuks on dokumentide skaneerimise rakendus Readdle jõudnud mõningate täiustustega versioonini 7.7: nüüd on meil võimalus valida kõik dokumendid korraga ühes kaustas ja laadida iCloudist dokumente palju kiiremini (ja kuvada õiges järjekorras),

Pukseerimisfunktsioon on omakorda õigeks toimimiseks ĂĽmber ehitatud – alates iOS 13 käivitamisest on see 3D Touchi seadmetes olnud kummaline.