WhatsApp ei lae heli alla? Kasutajad kurdavad ebastabiilsuse ĂĽle

Twitteri kasutajate aruannete kohaselt oli WhatsApp ebastabiilne ega laadinud kolmapäeval alla heli ega pilte (1). Androidi ja iPhone’i (iOS) sõnumsiderakendusel oli probleeme rakenduse ja WhatsAppi veebi saadetud meediumite allalaadimisega, mille tulemuseks oli ĂĽle 18 000 kaebuse tippteenus digiteenuste olekut jälgival veebisaidil Downdetector alates kella 18.00 (Brasiilia aja järgi). . Ka teised Mark Zuckerbergi ettevõtte rakendused, näiteks Instagram ja Facebook, seisavad silmitsi sotsiaalse võrgustiku meedia laadimise praeguse ebastabiilsusega.

„Ma ei kuule WhatsAppi heli”: uurige võimalikke põhjuseid ja lahendusi

Downdetektori aruande kaardi järgi mõjutab WhatsAppi viga peamiselt Brasiiliat, Venezuelat, Argentiinat ja osa Euroopast. Oletus on viga ettevõtte serverites, kuna teenus koges karantiini ajal järsku taotluste arvu. Teatas WhatsAppi omanik Facebook TechTudo et „täna varem võis mõnel inimesel võrguvigade tõttu olla probleeme meie rakenduses piltide vaatamisega. See probleem on lahendatud ja rakendus töötab normaalselt ”.

1/2 „Heli ei saa alla laadida” andis WhatsApp hoiatuse sel kolmapäeval (01) – Foto: Thássius Veloso / TechTudo

“Heli on võimatu alla laadida”, hoiatab WhatsApp, kolmapäev (01) – Foto: Thássius Veloso / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Downdetektori sõnul algavad kaebused WhatsAppiga seotud probleemide kohta 18 tunnist. Twitteris levinumad aruanded näitavad, et kasutajatel on raskusi gruppidena või eraviisiliselt saadetud heli, piltide ja kleebiste allalaadimisega. Viga mõjutab rakenduse mobiiliversiooni ja arvutite jaoks mõeldud WhatsAppi veebi.

Kasutajad saavad heli saata ja vastu võtta, kuid häälsõnumeid ei laadita automaatselt alla, nagu tavaliselt. Seevastu allalaadimisvalikut puudutades kuvab WhatsApp teate “ei saa heli alla laadida”.

Sama juhtub ka fotode üleslaadimisega WhatsAppi. Kleebisel kuvatakse allalaadimisel ka viga, kusjuures kontaktikleebise saamisel kuvatakse hoiatus „Allalaadimine ebaõnnestus”. Samuti ei ole kleebisahtlit kaasas, mis takistab selle saatmist.

WhatsAppi veebis ei õnnestu ka heli, pilte ja kleebiseid laadida. Messengeri töölauaversiooni korral ei kuva rakendus veateateid ega laadita fotosid, puudutades allalaadimisvalikuid. Samuti ei laadita kleebiste galerii, mistõttu on kleebiste saatmine arvuti kaudu võimatu.

2/2 WhatsAppi veebist ei laadita ebastabiilsuse ajal ka meediumit – Foto: Reproduction / TechTudo

Samuti ei laadi WhatsAppi veeb meediumit ebastabiilsuse ajal – Foto: Reproduction / TechTudo

WhatsAppi omanikfirma Facebook teatas 18. päeval, et on kahekordistanud oma messenger-teenuse võimsust, et teenus jätkaks “kindlat tööd”. Rakenduse kasutamine kasvas uue koronaviiruse vabatahtliku karantiini ajal alternatiivina sõprade ja perega video, teksti ja heli kaudu ĂĽhenduse võtmisele.

WhatsApp ei lae alla pilte ja videoid: kuidas seda lahendada? Kasutajad esitavad kĂĽsimusi TechTudo foorumis.

WhatsApp ei saada fotosid ja videoid?  Mõista põhjust ja oska seda lahendada

WhatsApp ei saada fotosid ja videoid? Mõista põhjust ja oska seda lahendada