WhatsApp ei saada sõnumeid? Vaadake rakenduse probleemide võimalikke põhjuseid

WhatsAppi kasutajad võivad sõnumisaadetise igapäevase kasutamise ajal kogeda probleeme sõnumite saatmisega. Rakendus võib kuvada vestluses vigu ühenduse probleemide, platvormi enda ebastabiilsuse või andmesalvestusfunktsioonide kasutamise tõttu, mis põhjustavad viivitusi teadete saatmisel mobiilis.

Muud raskused messengeri kasutamisel võivad olla seotud ruumipuudusega aegunud seadmete või rakenduste või Androidi ja iPhone’i (iOS) sĂĽsteemide mälus. Vaadake allpool, kuidas lahendada WhatsAppi vestlustes sõnumite, heli, fotode, videote ja muude meediumite saatmise ja vastuvõtmisega seotud probleeme.

Memoji WhatsAppis ja nende kauaoodatud funktsioon on septembri tipphetked

1/4 õppimisest, kuidas lahendada probleeme, kui WhatsApp ei tööta või sõnumeid ei laadita alla – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Siit saate teada, kuidas lahendada probleeme, kus WhatsApp ei tööta või kui sõnumeid ei laadita alla – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Probleemid Interneti-ĂĽhenduse loomisel

Esimene asi, mida kontrollida, kui WhatsApp sõnumeid ei saada, on see, kas teie telefonil on Interneti-ühendus. Peate kontrollima, kas 4G signaal on aktiivne ja kas mobiilse andmeside plaan on endiselt kehtiv. Kui kasutate WiFi-võrku, peate kontrollima, kas ühendus on aktiivne ja ruuter töötab korralikult. Samuti peate kontrollima, kas lennukirežiim on lubatud, kuna selle funktsioon keelab andmesidevõrgud. Kui probleem püsib, annab WhatsApp kasutajale ülesande 30 sekundi pärast telefon välja lülitada ja sisse lülitada.

2. WhatsApp võib olla all

Samuti võib WhatsApp töötamise lõpetada, kui kogete oma platvormil ebastabiilsust. Kui see juhtub, ei avane rakendus või jätkatakse ebaõnnestunud ühenduste otsimist, jättes kasutajale juurdepääsu värskendatud vestlustele. Mitmed veebitööriistad pakuvad reaalajas aruandeid WhatsAppi teenuse oleku kohta, näidates, kas rakendus töötab sel ajal normaalselt või kui see ebaõnnestub.

Kaks 4-st DownDetectori saidist näitavad, kas WhatsApp töötab normaalselt või on puudusi – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

DownDetectori veebisait näitab, kas WhatsApp töötab normaalselt või on puudusi – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Üks neist on DownDetector (downdetector.com.br), mis näitab graafikut teenuse kohta viimase 24 tunni jooksul esitatud kaebuste arvuga, näidates, kus maailmas WhatsApp kukkus või kukkus.

3. Aegunud rakendused või operatsioonisüsteemid

Veenduge, et WhatsApp oleks teie telefonis ajakohane. Vanemaid versioone saab kuvada vigu ja nõrkused, mis võivad olla värskenduses parandatud.

  • WhatsAppi värskendamiseks iPhone’is avage App Store> puudutage oma avatari> värskendage lehte ja puudutage WhatsAppi kõrval käsku „Uuenda”.
  • WhatsAppi värskendamiseks Androidis avage Play pood, otsige ĂĽles WhatsApp ja puudutage käsku “Värskenda”.

Mõni viga võib mõjutada ka messengeri beetaversiooni. Kuna see on variant, mis on suunatud uute funktsioonide testimisele, on probleem arenduses sageli seotud nende funktsioonidega. Beeta beetaprogrammist on võimalik lahkuda ja lõplik versioon uuesti haarata.

Samuti peate kontrollima, kas telefoni opsĂĽsteem on ajakohane. Tarkvara on optimeeritud töötamiseks ideaalsetes tingimustes ja see hõlmab rakendusi, mida vanemates sĂĽsteemides enam käitada ei saa. Selle parandamiseks värskendage oma iPhone’i või Androidi.

4. Taustauuendused

Mõni andmesäästu- ja akuteenus keelab mõne rakenduse juurdepääsu Internetile, kui see on taustal, et tarbetut tarbimist vähendada. See võib põhjustada selle, et WhatsApp jääb ilma uute sõnumite saamiseta või viivitab saatmisega päeva teatud perioodidel, kui seda ei kasutata.

3/4 akusäästust võib WhatsAppi teateid taustal edasi lĂĽkata – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Aku säästmine võib WhatsAppi teateid taustal edasi lĂĽkata – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Veendumaks, et see töötab Androidi taustal, minge menüüsse Seaded> Rakendused> WhatsApp> Andmete või aku kasutamine> vahetage nupp „Luba taustategevus“.

IPhone’is on taustauuendused keelatud, kui seade on energiasäästureĹľiimis. Rakenduste värskenduste saamiseks soovitame funktsiooni kontrollida ja keelata.

5. Vähem ruumi meediumite allalaadimiseks

Kui seade on Internetiga ühendatud ja te ei saa heli, fotosid ja videoid alla laadida, kontrollige, kas failide salvestamiseks on piisavalt mälu. Kui seadmel on mälukaart, kontrollige, kas seade on kirjutuskaitstud režiimis või on see kahjustatud.

6. Foto on vestluses udune

Kui proovite alla laadida fotot, mis tundub vestluses udune ja seda ei saa, tähendab see, et pilt on varem telefoni mällu alla laaditud ja seda enam pole. See võib juhtuda, kui meediumide automaatse allalaadimise võimalus on lubatud. Kui olete seadme galeriist kustutanud pildi, kuvatakse see vestluses uduse üksusena, kuid te ei saa seda enam alla laadida. Lahendus on paluda saatjal fail uuesti saata.

4 Androidi rikke jaoks mõeldud WhatsAppi beetaversiooni 4-st põhjustas kleebiste (kleebiste) laadimist – Foto: Reproduction / Anna Kellen Bull

Androidi WhatsAppi beetaversiooni tõrge tõi kaasa kleebiste (kleebiste) laadimata – Foto: Reproduction / Anna Kellen Bull

Hiljuti põhjustas viga, et kasutajad ei saanud Androidi vestluste jaoks WhatsAppi beetaversioonis kleebiseid näha. Kleebiste allalaadimist ei õnnestu vältida, jättes vestlusse tühja ruumi. Probleemi lahendamiseks on vaja alla laadida Messengeri testväljaande versioon 2.19.214 või uuem.

Kuidas WhatsAppi digitaalselt avada;  tea, kuidas aktiveerida

Kuidas WhatsAppi digitaalselt avada; tea, kuidas aktiveerida