WhatsApp for iPhone (iOS) saab andmete salvestamise reĹľiimi; tea, kuidas aktiveerida | Sotsiaalmeedia

WhatsApp for iPhone (iOS) saab andmete salvestamise reĹľiimi; tea, kuidas aktiveerida | Sotsiaalmeedia

WhatsApp for iPhone saab ühilduvuse iOS 13 mobiilse andmesalvestusfunktsiooniga rakenduse värskendusega 2.20.10, mis ilmus esmaspäeval (13). Kui see funktsioon on süsteemiseadetes aktiveeritud, peatab Messenger fotode ja videote allalaadimise 3G või 4G kaudu, isegi kui automaatne allalaadimine mobiilsidevõrkude kaudu on aktiveeritud.

LOE: WhatsApp Web: 4 saladust, mida kõik ei tea

See rakendus katkestas esmakordselt ka häälsõnumite allalaadimise, et kokku hoida megabaidiseid pakette. Pärast nutitelefoni funktsiooni väljalülitamist naaseb rakendus tavapärasesse töösse. Uue juurdepääsu saamiseks tuleb alla laadida WhatsApi uusim versioon (saate teada, kuidas iPhone'is rakendusi värskendada).

WhatsApp Beta saab iOS 13 andmete salvestamise reĹľiimi tuge: Marvin Costa / TechTudoWhatsApp Beta saab iOS 13 andmete salvestamise reĹľiimi tuge: Marvin Costa / TechTudo

WhatsApp Beta saab iOS 13 andmete salvestamise reĹľiimi tuge: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

App Store'i värskenduste muudatuste loendi kohaselt sisaldab iOS-i jaoks mõeldud WhatsAppi praegune versioon ka kõnede ootamise ja gruppidesse kaasatavate privaatsusseadete tuge. Koputusvalik on rakenduses olnud saadaval alates eelmise aasta novembri lõpust, samal ajal vabastati see kõigile stabiilse versiooni kasutajatele koos grupi privaatsusvõimalustega.

Andmete salvestamise reĹľiimi lubamine iOS 13-s

1. samm. Avage sĂĽsteem "Seadistused" ja valige "Cellular";

IOS 13-s avage menĂĽĂĽ "Seaded" ja koputage valikuid "Cellular" Fotod: Reproduo / TechTudoIOS 13-s avage menĂĽĂĽ "Seaded" ja koputage valikuid "Cellular" Fotod: Reproduo / TechTudo

IOS 13-s avage menĂĽĂĽ "Seaded" ja koputage valikuid "Cellular" Fotod: Reproduo / TechTudo

2. samm. Järgmisel lehel valige jaotis "Cellular Data Options" ja aktiveerige lüliti "Data Saving Mode" kõrval. Sellest ajast peale ei laadita WhatsApp-i kaudu edastatavat heli ja meediat automaatselt alla iga kord, kui iPhone on ühendatud mobiilsideandmetega.

Valige "Cellular Data Options" ja märkige "Photo Data Saving Mode" Foto: Reproduo / TechTudoValige "Cellular Data Options" ja märkige "Photo Data Saving Mode" Foto: Reproduo / TechTudo

Valige "Cellular Data Options" ja märkige "Photo Data Saving Mode" Foto: Reproduo / TechTudo

IPhone'i (iOS) jaoks mõeldud WhatsApp Beta värskendus

Ühilduvus andmesalvestusrežiimiga jõuab Messengeri esimesse beetaversiooni koos värskendusega 2.20.10.23, mis on testijatele saadaval 2019. aasta detsembris. Sel ajal hakkas värskendus pakkuma ka otseteid, et hoida teatud elemente kauem vajutatuna, selle funktsiooni nimi on Haptic Touch ja see asendab 3D Touch iPhone 11, iPhone 11 Pro ja iPhone 11 Pro Max.

Kui hoiate näiteks vestlust all, kuvab WhatsApp nuppudega hüpikaknad vestluste arhiveerimiseks, vaigistamiseks või vestluste loetuks märkimiseks. Pikka aega grupivestluses mängides pääsevad kasutajad juurde ka rühmale Välju otseteed, ilma et peaksite neid järjepidevalt avama, ilma et peaksite sõnumite lugemiseks kviitungeid saatma.

Messengeri beetaversioon toob ka uue nupu linkide kiireks jagamiseks, mis saadakse teistes rakendustes sagedaste kontaktide jaoks. Lisaks ilmub pimedas režiimis rohkem liideselemente: kui iPhone'is on aktiveeritud öine kuva, värvitakse asukoha jagamisel kuvatavat kaarti halli varjundina.

See värskendus on saadaval kõigile iOS-i liikmetele TestFlight Beta WhatsApp. Enne allalaadimist on soovitatav vestlus varundada, et saaksite tavapärased salmid tagasi pöörata, kui eksperimentaalses rakenduses on ootamatuid vigu.

Kuidas teha WhatsAppis kahte varundamist? Võtke oma küsimus TechTudo foorumis.

Kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile

Kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile