contadores estadisticas Saltar al contenido

WhatsApp for iPhone võidab koputuse | Sotsiaalmeedia

WhatsApp for iPhone (iOS) võitis sel nädalal värskenduse, mis käivitas rakenduses koputusfunktsiooni. App Store versioonis 2.19.120 olev funktsioon võimaldab teil kõnesid vastu võtta ka siis, kui keegi on endiselt aktiivne, sarnaselt tavaliste telefoniliinidega. Kuni selle ajani lükkab rakendus uued kõned automaatselt kinni, kui see on hõivatud. Veel üks oluline uudsus saabub beetaversioonile iOS-i ja Androidi jaoks: messenger kinnitab ootusi ja vabastab funktsioonid, mis on seotud mõne seadme kasutamisega.

LUGEGE: WhatsApp: nipp vabastab uue viisi vestluse alustamiseks

WhatsApp võidab koputuse uusimal iPhone Photo Photo värskendusel: TechTudoWhatsApp võidab koputuse uusimal iPhone Photo Photo värskendusel: TechTudo

WhatsApp võidab koputuse uusimal iPhone Photo Photo värskendusel: TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Koputuse funktsioon võimaldab teil uutest kõnest keelduda või neile vastata, otsustades automaatselt, mis praegu on. Kontaktilt saadi siiski teate, et sõber helistab uuesti. See funktsioon on vaikimisi aktiveeritud ja ei vaja seadete käsitsi seadistamist.

Stabiilsete iPhone'i versioonimuudatuste hulgas on disain, kus vestluse ekraanil on rohkem ruumi elemente ja uued privaatsuskontrollid, mis võimaldavad vältida grupi otseseid lisandeid. Kui see funktsioon on menüüs Seaded> Konto> Privaatsus> Rühmad aktiveeritud, võimaldab see teil määrata, kes saavad teid rühma lisada ("Kõik", "Minu kontaktid" või "Minu kontaktid, välja arvatud …"). Kui volitamata administraator sisestab kasutaja uude vestlusesse, saab ta teatise kutse vastuvõtmise või tagasilükkamise kohta.

IOS-i ja 2.19.345 eksperimentaalsed versioonid 2.19.120.20 ja 2.19.345 ühilduvad Androidiga, tuues välja funktsiooni nimega ?registreerimisteatis?, mida kasutatakse uute telefonide samaaegsete sisselogimiste kinnitamiseks. Need muudatused näitavad, et peagi on sama WhatsApi kontot võimalik paljudes seadmetes korraga kasutada. Siiani lubab Messenger seda paindlikkust ainult mobiiltelefonide ja arvutite kasutamiseks WhatsApp Web'i kaudu.

Rakenduse testversioon kuvab ka uue menüü "Vestluste ajalugu", mis võimaldab teil kõiki vestlusi korraga eksportida, arhiveerida, kustutada või kustutada.

Kuidas memot WhatsAppis kasutada

Kuidas memot WhatsAppis kasutada